pátek 19. listopadu 2010

...když ráno vstávám

při pohledu do zrcadla dostávám zase ten svůj splín. 

Obličej si musím pořádně umýt ráno a večer, bez toho si připadám špinavá a nehezká, moc nechápu, jak dokáže zkrášlit pouhé umytí obličeje vodou, ale je to tak. Klasické tři kroky umýt - tonizovat - hydratovat jsou snad základ každé péče o pleť, takže u mě to není jinak. A hlavně se po umytí, tonizování a namazání opravdu cítím nějaká hezčí a chytřejší a tak. A jaké kosmetické zázraky používám v současné době?

Kosmetiku UNT jsem objevila asi před rokem a půl a stále jsem ve fázi objevování. Tato kosmetika je právě teď základem mé péče o pleť. V současné době používám ráno Nettoyant - Bright C Perfect Toner - Reversiance. Ráda se myji ráno studenou vodou a nejraději mám čistící krémy, protože se mi s nimi dobře manipuluje. Nettoyant je velmi příjemný a možná si ho někdy koupím zase. Tonik je taky docela fajn, sérum Reversiance taky, ale ani tonik ani sérum si znovu nekoupím. Celkově mě ovšem kosmetika UNT velmi vyhovuje, není sice nejlevnější, ale není ani nejdražší a myslím si, že za vaše utracené peníze se vám opravdu dostane kvalitní péče.
Oční krém jsem používala také od UNT, ale rozhodla jsem se vyzkoušet něco nového. Jak jinak. v současnosti tedy používám Holy Crow od Silk Naturals. No a musím říct, že jako oční krém u mě moc neuspěl. Mám raději lehčí gely, přesto ale ho stále používám a čekám na slibované antivráskové účinky.

A taky se ráno neobejdu bez kartáčku na zuby a zubní pasty. Prostě klasika.

Dále následuje makeup a další, ale to jen podle toho, jak moc se mi chce.

0 postřehů:

Okomentovat

Děkuji za všechny komentáře!

Nestyďte se a řekněte mi cokoliv, pochvalte nebo zkritizujte, na tom až tak ani nezáleží. Pokud ovšem toužíte jen zveřejnit odkaz na svůj blog, raději s tím jděte... někam jinam, veškeré komentáře s odkazy, pokud ty odkazy nejsou k věci, budou smazány.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...