úterý 30. listopadu 2010

Trojka na vrcholu - listopad


No dobře, nejsou to úplně snadno sehnatelné a celé tři kosmetické produkty, ale alespoň mi není zima.
  1. Solo ChaCha, kabát - toto není kosmetika, ani to není praktická rada, jak se obléct, ale když ten kabát tak krásně hřeje... překvapivě. Koupila jsem si ho asi před měsícem, chtěla jsem jen nějaký kabát pro to přechodné období, kdy ještě není úplně mráz, ale zase už není ani docela teplo. Kabát má volnější střih, dvouřadé zapínání, úplně normální podšívku, je mi těsně pod zadek a je strašně příjemný na dotek. A já ho nosím pořád. Nejdřív mě překvapilo, že mi je v něm pořád horko, tak jsem chodila rozepnutá. Teď už docela přituhlo, hlavně v noci, a mě překvapuje, že mi v něm není zima, i když mám pod kabátem jen tričko s dlouhým rukávem.
  2. B Never Too Busy To Be Beautiful, krémová tvářenka - tato značka už se bohužel nevyrábí (But if anybody from Lush is reading this post... please please come back with B). Nedávno jsem objevila, že mám tuhle tvářenku ještě schovanou ve skříni. A tak jsem ji vyzkoušela a od té doby je už zase v koupelně. A použila jsem ji snad každý den za poslední tři týdny.
  3. Palmer's Cocoa Butter Formula jar - konečně praktický tip. Toto je ten nejlepší krém na nohy, který jsem vyzkoušela. Je to velmi hutné máslo, které krásně voní jako čokoláda, a je hodně mastné, takže ponožky jsou opravdu nutností. Když jsem měla v létě rozpraskané paty, mazala jsem si nohy dvakrát denně a během týdne jsem měla patičky půlročního miminka. Můžete kupovat v oficiálním českém e-shopu a nebo teď nově mají kosmetiku Palmer's i v Rossmanovi. A to velké balení vydrží opravdu dlouho.

0 postřehů:

Okomentovat

Děkuji za všechny komentáře!

Nestyďte se a řekněte mi cokoliv, pochvalte nebo zkritizujte, na tom až tak ani nezáleží. Pokud ovšem toužíte jen zveřejnit odkaz na svůj blog, raději s tím jděte... někam jinam, veškeré komentáře s odkazy, pokud ty odkazy nejsou k věci, budou smazány.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...