neděle 5. prosince 2010

Alverde Gloss Tube

Dneska jsem byla na procházce v dm drogerii a ve výprodeji mají letní/podzimní kolekci dekorativní kosmetiky alverde. Koupila jsem si Gloss Tube, lesk v odstínu borůvka. Jednu Gloss Tube už doma mám z čokoládové kolekce a upřímně si myslím, že až budu mít cestu do dm, tak si pořídím ještě nějaký odstín i z této kolekce, ve výprodeji je cena pouze 39,90.

Protože tyhle lesky jsou vážně hezké. Tuba je obrovská a vydrží nekonečně dlouho. Na rtech nejsou vůbec lepivé, balení je se standardním aplikátorem. Barva na rtech není výrazná, spíš jen dodá rtům lesk a lehký nádech do hněda nebo fialova. Lesk z čokoládové kolekce voní jako čokoláda a má krásnou čokoládovou barvu. Borůvkový lesk voní jako... netroufám si říct, že jako borůvky, spíš mi to připomíná lesní směs, borůvkovou barvu má bohužel pouze na horní fotografii, jinak je mnohem víc do červena, ale je to opravdu krásná fialová barva. Odstíny vyfocené na ruce odpovídají skutečnosti.

Oba lesky obsahují zajímavé přírodní ingredience, čokoládová kolekce byla plná kakaového másla, tato letní kolekce obsahuje ovocné šťávy, v mém případě borůvkovou. Všechny lesky z této letní kolekce si můžete prohlédnout na blogu violett-seconds

0 postřehů:

Okomentovat

Děkuji za všechny komentáře!

Nestyďte se a řekněte mi cokoliv, pochvalte nebo zkritizujte, na tom až tak ani nezáleží. Pokud ovšem toužíte jen zveřejnit odkaz na svůj blog, raději s tím jděte... někam jinam, veškeré komentáře s odkazy, pokud ty odkazy nejsou k věci, budou smazány.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...