sobota 18. prosince 2010

Nákup v Lidlu - Suhada Nature

english version 

Tento týden jsem byla nakupovat v Lidlu a narazila jsem na pidi stojan kosmetiky Suhada Nature. Můj předchozí nákup této kosmetiky byl celkem úspěch, takže jsem moc neváhala a nakoupila z řady Pomegranate Seed Oil:
koupeno: v Lidlu, cena: Body Oil Pomegranate Seed Oil & Avocado Oil 99,90 Hand Cream Pomegranate Seed Oil & Shea Butter 59,90 Face Mask Pomegranate Seed Oil & Avocado Oil 79,90.
I když na masku se těším nejvíc, ještě jsem ji nezkoušela, protože mám doma otevřené tři různé pleťové masky, takže na tuhle dojde řada nejdříve tak v únoru. Těšila jsem se i na krém na ruce, v poslední době mám hodně suché ruce, drsné na dotek. Jakýkoliv běžný krém, který mi normálně stačil, se teď jen vsákne a po deseti minutách mám pocit, že se můžu jít mazat znova. Zatím to řeším tak, že si mažu ruce hodně a různými krémy, ale budu muset najít jiné řešení... Řešení jsem zatím nenašla a tento krém mě zklamal... a to hodně. Je celkem silně parfémovaný a vůně mi není moc příjemná. Krém se rychle vsákne a po deseti minutách mám ruce zase suché. Po bambuckém másle ani stopa. A krém teče z tuby sám od sebe, takže už jsem ho měla na tričku, na podlaze, na umyvadle, na kalhotech, na poličce...
Tělový olej je na druhou stranu příjemný. Taky má celkem výraznou vůni, ovšem na rozdíl od krému mi tady ta vůně nevadí. Na těle, když se rozvoní a olej se vsákne, je mi vůně docela i příjemná. A strašně ráda bych k sobě čichala znova a znova, má to však jeden háček. Vůně vůbec nevydrží a asi tak po půl hodině úplně vyprchá. Účinky oleje jsou srovnatelné s jakýmkoliv olejem, nic výjimečného.
No... tak tentokrát to zas až taková sláva nebyla.

2 komentáře:

  1. ahoj nemôžem s tebou suhlasit , kupila som si olej suhada pomegranate-avocado a narozdiel od napr. detskych olejov sa krasne vsiakne a na suchu pokožku -tu moju- je neskutocny po troch použitiach som mala pokožku ako vymenenu . Po tejto skusenosti som utekala do obchodu a kupila som dalsie tri , jeden som dala mame na skusku a aj ta si ho chvali ma 53 rokov a použiva nenormalne drahu kozmetiku . Cakam kedy sa tento olej objavy znovu v predaji

    OdpovědětVymazat
  2. ahoj, já taky pořád chodím koukat, jestli v lidlu není zase suhada. jinak na mě ten olej žádné zázračné účinky opravdu neměl. prostě normální tělový olej.

    OdpovědětVymazat

Děkuji za všechny komentáře!

Nestyďte se a řekněte mi cokoliv, pochvalte nebo zkritizujte, na tom až tak ani nezáleží. Pokud ovšem toužíte jen zveřejnit odkaz na svůj blog, raději s tím jděte... někam jinam, veškeré komentáře s odkazy, pokud ty odkazy nejsou k věci, budou smazány.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...