čtvrtek 20. ledna 2011

Yves Rocher - 24 hodinová vitalizační péče proti únavě

english 

Tenhle krém je úplně skvělý. Nejsem sice moc fanda hutných krémů, ale tento mě svými výsledky mile překvapil.

Podle oficiálních informací je krém vhodný pro unavenou pleť, která už nereaguje na běžnou péči o pleť. Přesně to jsem potřebovala, měla jsem pocit, že mám šedou pleť, která se zapomíná v noci regenerovat. Na pleti se mi nastřádaly vymačkané pupínky, které se nehojily týdny a celá jsem byla taková strhaná. Už po týdnu užívání ráno a večer jsem pozorovala, že pleť se mnohem rychleji regeneruje. Stopy po hormonálních výjevech se ztrácely, ráno jsem se budila se zdravou barvou v obličeji. Pokud mi nenechavé prsty způsobily pohromu v obličeji, při užívání tohoto krému se jizvičky hojily do týdne. Jako kdyby se pleť vrátila do času, kdy mi bylo -náct.
Krém je hodně hutný, má takovou trošku zvláštní vůni, ale zvykla jsem si. V zimě mám často velmi vysušenou pokožku, díky tomuto krém mám ale tvářičky hladké jak miminko. Účinek na vrásky jsem žádný nepozorovala, vlastně to nečekám od žádného krému, ale jinak mě výsledky opravdu ohromily. Krém taky nepředchází vzniku akné, ale to bych toho už chtěla moc.


V současné době krém používám jako kůru pro obnovu regenerace pleti. Když potřebuji vypadat opravdu pěkně, tak se týden mažu jen tímto krémem ráno a večer... Pleť se krásně zregeneruje, je projasněná a sjednocená.

1 komentář:

  1. teda, to zní hodně dobře. co se krémů týče, tak to jsem téměř začátečník, mažu klasickou niveou modrou nebo krémy z drogérky,ale cítím, že by to chtělo něco "lepšího", neb už mi taky není docela dlouho -náct :-D. Hutné krémy mi vyhovují, protože mám suchou a citlivou plet a prostě potřebuje ochranu, co se regenarace a šedosti týče,tak by se mi to taky hodilo. díky za tip .-)

    OdpovědětVymazat

Děkuji za všechny komentáře!

Nestyďte se a řekněte mi cokoliv, pochvalte nebo zkritizujte, na tom až tak ani nezáleží. Pokud ovšem toužíte jen zveřejnit odkaz na svůj blog, raději s tím jděte... někam jinam, veškeré komentáře s odkazy, pokud ty odkazy nejsou k věci, budou smazány.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...