pátek 8. dubna 2011

... jarní giveaway...

... probíhá, ale ta účast je nějaká malinká. Tak jen připomínám a honem se utíkejte taky přihlásit..., protože už v úterý se bude losovat.

A hlavně chci komentovat druhou část soutěže (hledáme český frikulínský výraz pro slovo giveaway), protože překlady se sice nějaké sešly, ale mohlo by to být teda lepší. Neříkám, že jsou tak špatné, to tedy rozhodně ne. Vlastně jsou výborné, rozhodně lepší než ty moje. Jen prostě mám celkem jasnou představu, kterou jsem nejspíše nedostatečně intepretovala. Tak to teď napravím. Překlad by měl být ve smyslu zhruba něco jako:
jen-pro-ten-dnešní-den-stojí-za-to-žít-jen-pro-ten-dnešní-den-po-ničem-už-netoužit-protože-je-tady-moje-nová-giweaway-tak-co-asi-tak-může-kdo-chtít-víc...-tak-neváhej-a-zavolej-mi-do-klubu-a-třeba-něco-vyhraješ! 
Akorát by to mělo být jedním slovem a ideálně ve verších a s melodií v podstreamu. Možná jsem jen moc náročná...

A tak otevírám druhé kolo pro kreativce a teď, když už jsem přesně specifikovala, jak ten překlad má vypadat, mi to konečně přeložte...

PS: Je mi jasné, že všichni víte, kdo nebo co je frikulín. Ale kdyby jen tak náhodou... frikulín = free-cool-in.

0 postřehů:

Okomentovat

Děkuji za všechny komentáře!

Nestyďte se a řekněte mi cokoliv, pochvalte nebo zkritizujte, na tom až tak ani nezáleží. Pokud ovšem toužíte jen zveřejnit odkaz na svůj blog, raději s tím jděte... někam jinam, veškeré komentáře s odkazy, pokud ty odkazy nejsou k věci, budou smazány.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...