čtvrtek 16. června 2011

...

Toto je naprosto zbytečný a egoistický a vychloubající se článek, aneb dneska Vám jenom ukážu, co jsem v poslední době nakoupila a na jaké recenze se třeba můžete začít těšit. A pak půjdu balit. Dneska odjíždím do Prahy, tak nějak doufám, že v osm večer budou odboráři už stávkou unavení a alespoň nějaký autobus pojede. A kdyby ne a viděli jste osamocenou unavenou postavičku, která si stele pelíšek a upravuje toaletku na vykotlaném pařezu někde v Kunratickém lese, tak se nebojte... to jsem jenom já.


Na obrázku různě letem světem:5 komentářů:

 1. tak to já zas takovéto články ráda - inspirace k nákupu a příslib zajímavých recenzí :-) Jsem zvědavá na theBalm, už dlouho o něm uvažuju, jenže ho fakt nepotřebuju, mám tři a se všema jsem dost spokojená. Jenže mám úchylku na všechno, co se jmenuje balzám (jelikož to přece musí mít strašně blahodárné účinky, že.. :-) ), takže značka, co se tak jmenuje celá, mi dost ruší spaní. Navíc od nich mám jedny sypký stíny a přestože sypký nesnášim a tyto jsem koupila jen kvůli jménu, tak jsem s nima hrozně spokojená a uvažuju o dalších. A ecotools mě též moc zajímají...

  OdpovědětVymazat
 2. fiha, na to TANF som zvedava!

  ozaj, ked uz pisem - toto poznas? http://www.etsy.com/shop/ethicBioskin
  a toto? http://www.etsy.com/shop/Naturallogic
  hladala som nieco na akne...

  OdpovědětVymazat
 3. stetceky zrovna tejto znacky som kupovala pred pol rokom mamine:), a na theBalm som zvedava, celkom ma zaujali:)

  OdpovědětVymazat
 4. Jana Šamalík : tak neznám ani jedno, za což se omlouvám. vlastně ani nevím, proč mám potřebu se za něco takového omlouvat, protože zcela logicky (převážně z finančních důvodů) jsem zatím nevyzkoušela každého prodejce kosmetiky na etsy.
  a kdybych si měla jen tak podle vybrat, tak bych si vybrala naturallogic... nic to nevypovídá o kvalitě, ale víc se mi líbí balení i sortiment.

  rena, evie: thebalm se mi zatím jeví velmi rozpolceně, takže si musím vyčistit mysl a ujasnit jednotný názor, před tím než ho vykřičím světu.

  OdpovědětVymazat
 5. Já na něj právě taky četla rozporné recenze, tak jsem zvědavá...
  A i když to s tímto postem nesouvisí, tak to sem napíšu - už dva dny mám doma Super serum ze Silk Naturals a říct, že jsem nadšená, je slabé slovo. Samozřejmě člověk nemůže čekat, že večer ulehne a ráno se vzbudí jako by prošel photoshopem, ale opravdu to funguje. Takže moc děkuju, bylo to poprvé, co jsem si naprosto impulzivně po jediné recenzi objednala něco úplně neznámého a dobře jsem udělala (i když teda nevím, jelikož mám na cestě třetí balíček, tak zas aby nám zbylo na jídlo :-) )

  OdpovědětVymazat

Děkuji za všechny komentáře!

Nestyďte se a řekněte mi cokoliv, pochvalte nebo zkritizujte, na tom až tak ani nezáleží. Pokud ovšem toužíte jen zveřejnit odkaz na svůj blog, raději s tím jděte... někam jinam, veškeré komentáře s odkazy, pokud ty odkazy nejsou k věci, budou smazány.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...