sobota 8. září 2012

Voňavá dvojka: Age-Defying Oil Therapy in BaliJsem si naprosto jistá, že dnešní recenze bude neužitečná pro většinu z vás, možná i pro všechny. Ten šampón je v Evropě dost nesehnatelný za rozumnou cenu (na eBay se něco najde, ale platit třicet dolarů za drogérkový šampón opravdu nepatří mezi má tajná přání). A ten kondicionér je nechutně předražený a pochybuji i o jeho účinnosti proti stárnutí vlasů. Ale nemůžu si pomoct... ono to tak krásně voní.
Nejdřív přijde žlutě mléčná krémová tekutina s vůní exotiky. Jako volný pták se proplétám tropickým pralesem, v dálce šumí příboj volného oceánu a svěží větřík přináší vlhký ranní vzduch smíšený s lehkostí mořské pěny. Vůně orchidejí a čerstvého kokosového mléka se prolíná se šťavnatou chutí zralého ananasu, papáji a manga, mandlový s kokosovým olejem předznamenává klid, slunce a mír v duši. Svěží pocit rána se zrcadlí v zelenomodré laguně a na ploutvích zlatých rybek, zatímco na křehkých okvětních lístcích se ještě perlí ranní rosa a v dálce je slyšet vítání rána kolibřích zpěváčků i klokotání potůčku ve vodopádech, které se proplétají bílými kameny, kořeny baobabů a nakonec v přílivu pěny mizí v hlubinách laguny. Proud vody se tříští o klidnou hladinu a odnáší s sebou veškeré starosti světa. Zanechá jen pocit svěží a bezstarostné vůně květin, zralého ovoce a cukrovinek. Čerstvá pramenitá voda pak přináší dokonalou čistotu a osvobození od stresu civilizovaného života.Sladkost snění stále přetrvává a na řadu přichází lehký krém. S pocitem duchovní svobody se olivový a avokádový olej prolínají ovocnými momenty, zralé bobule prosvítají zelení orosených listů. Tropické liány stíní a splétají se do sítí, které lákají opičky k hraní a rannímu lelkování. Oranžové slunce za obzorem stále nabírá na síle a předznamenává svou pouť horkou oblohou. Sladké nicnedělání prodlužuje ten pocit klidu, míru a odevzdání se klidnému ránu. Kuličky bílého kaviáru se vznášejí na vlnách přílivu a přináší měkkost, jemnost a starostlivost rybího krále z hlubin oceánů. Vše v dokonalé harmonii panenské přírody a ryzí radosti pod dohledem matky přírody...
Tak asi tak nějak to je. Live Clean (exotic shine) Bali Oil Smoothing Shampoo je kanadská značka a koupíte ji v běžné síti drogérií a supermarketů (v Kanadě, aby bylo jasno). Svoji lahvičku jsem koupila za asi devět dolarů a má 350 ml, tak doufám, že mi alespoň nějaký ten čas vydrží. label.m Therapy Age-Defying Conditioner jsem dostala jako PR vzorek v rámci prezentace, jinak koupíte v síti kadeřnictví Tony&Guy a určitě i v různých e-shopech. Osobně bych nikdy takovou částku za obyčejný kondicionér nedala a to balení je navíc velmi malé, má pouze 150 ml. Ale ta vůně... a souhra. A navíc! dokonce to i umývá a uhlazuje vlasy! Lze vůbec od života chtít něco víc?

7 komentářů:

 1. připomněla jsi mi Kristiána a cikády :D

  OdpovědětVymazat
 2. Značku Live Clean vedou v Tescu:-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. fakt jo? já do tesca vůbec nechodím. to bude asi tím, že tady žádné není. budu to muset napravit.

   Vymazat
  2. Viděla jsem tam jenom vlasovou kosmetiku a to konkrétně v Brně, snad by ale měli mít všude.

   Vymazat
  3. no do brna moc cestu nemám, ale zkusím se podívat na národní. ale fakt jsi mě potěšila, protože ta bali verze mi tak moc voní...

   Vymazat
 3. Tu vůni jsi popsala fakt dokonale!

  OdpovědětVymazat

Děkuji za všechny komentáře!

Nestyďte se a řekněte mi cokoliv, pochvalte nebo zkritizujte, na tom až tak ani nezáleží. Pokud ovšem toužíte jen zveřejnit odkaz na svůj blog, raději s tím jděte... někam jinam, veškeré komentáře s odkazy, pokud ty odkazy nejsou k věci, budou smazány.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...