úterý 14. listopadu 2017

Sukin: Super Greens Detoxifying Clay Mask

* koupené na mypure.co.uk (kupovala jsem se slevou)

Uvědomila jsem si to opravdu až při psaní sobotního článku o péči o pleť. V posledním půl roce jsem nenápadně vyzkoušela tři značky australské kosmetiky a každá jedna z nich mě vlastně ohromila. Trilogy tonikum je láska a láska to zůstala, i když jsem si už obstarala náhradu, protože láska došla. Ale ta vnitřní, ta ve mně zůstává. A teď jsem si tedy našla, že Trilogy je ze Zélandu, tak ale to je prostě to samé, alespoň z mého středoevropského pohledu. Kosmea šípkový olej byl láska na první namazání, tak moc, že jsem vůbec neváhala a koupila si další Kosmea produkty. Sukin olej byl další láska, možná ne na první pohled, ale po týdenním mazání rozhodně. No a jak dopadla Sukin maska?

A jako není to špatné. Nebo takto, je to prostě klasická jílová maska. Na pleti to zasychá, stahuje to, asi to může vysušovat. Na druhou stranu je to už smíchaný, prý to obsahuje další detoxikační složky, snadno se to používá a já ji mám ráda. Svoji práci maska odvede. Jako až mi dojde, asi smutnit nebudu, není to prostě bezpodmínečná láska a raději vyzkouším jiné lásky. Na druhou stranu to spotřebuji do poslední jílovité hrudky s chutí a rozhodně mě to obtěžovat nijak nebude. Navíc masku jsem koupila tenkrát se slevou, myslím, že 30%, takže do tří stovek jsem se vešla určitě a vydržela mi, vlastně ještě vydrží, tak půl roku pravidelného používání.

Jinak jak masku používám? To je dost dobře možná polovina mé spokojenosti. Konkrétně tuto masku si dávám tak jednou týdně a kombinuji ji s kyselinami od Bravura. Nejčastěji s tou salicylovou. Takže nanesu salicylovou, počkám minimálně deset minut, ani to nesmývám a hned nanáším Sukin. Nechávám ho úplně zaschnout, tahá to, ale třeba méně než čistý jíl. Umývám pak ve sprše. Jde to umýt celkem fajn, i když to dělá takové zvláštní cucky. Po použití je pleť hladká a jemná. A hlavně díky salicylové opravdu čistá, mi přijde, že to působí i proti černým tečkám a ucpaným pórům. Pro hloubkové čistění stále preferuji spíš May Lindstrom Problem Solver. Nebo tu černou od Azélique. Ale když chci něco jemnějšího a nepříliš peelingového, tak sahám po této kombinaci. Taková nenápadná klasika, co neurazí.


1 komentář:

  1. Kosmetiku Sukin znám z UK, nejradši mám jejich vlasovou kosmetiku:-).

    Měj se krásně!
    papa ByGabra

    http://www.bygabra.cz/

    OdpovědětVymazat

Děkuji za všechny komentáře!

Nestyďte se a řekněte mi cokoliv, pochvalte nebo zkritizujte, na tom až tak ani nezáleží. Pokud ovšem toužíte jen zveřejnit odkaz na svůj blog, raději s tím jděte... někam jinam, veškeré komentáře s odkazy, pokud ty odkazy nejsou k věci, budou smazány.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...