středa 4. dubna 2018

Spotřebováno: Andalou, The Ordinary, Bravura, Eve Lom, Aurelia, Kiko a Konjac

Vzhledem k tomu, že jsem si o Velikonocích spočítala nákupy na březen, protože mi začaly přetíkat ze skříně... tak je možná nejvyšší čas sesumírovat to samé i za únor. Tož tak nejdřív jsem si myslela, že v únoru jsem nakupovala hodně. A ono asi jo, ale pak to nějak pošta zdržela na cestě, takže všechno to nakonec přišlo až někdy v březnu. Únor tak můžeme bez problémů označit za střídmý měsíc, kdy jsem nakoupila 13 kusů v drogérii, neměla bych tam chodit po delší pauze, pak vykoupím, na co se podívám. Taky jsem nakoupila 7 kusů na iHerb a dva nejdražší kusy mi přišly z escentual. Si myslím, že nákupy v pohodě.

Pokud jde o spotřebu, tak ta byla spíše větší a jsem na sebe alespoň trošku pyšná, že jsem začala opět spotřebovávat pytlíkové vzorky. Jako jeden pytlík denně nedám, ale opravdu se snažím si otevřít alespoň tak 3 kusy týdně. Díky tomu jsem spotřebovala 13 vzorků a také 26 plných kusů. Celkově to tak dává docela pěkný výsledek - 17.


Andalou Naturals Pure Pore Serum bych si klidně koupila znovu, přišlo mi příjemné. Dost těžko se mi tedy hodnotí účinky, mně se totiž v tomto ohledu úplně neskutečně zlepšila pleť, aneb ucpané póry nemám snad žádné. Jediné, co mě občas potrápí, jsou černé tečky tak různě, ale jinak si opravdu nemůžu stěžovat. Pokud nic jiného, tak tohle sérum k tomuto ideálnímu stavu přispělo minimálně tím, že nic nezhoršilo.

The Ordinary AHA 30% + BHA 2% Peeling Solution jsem ráda moc neměla a vypsala jsem si na toto téma i srdíčko na blogu. Nevím, co víc k tomu dodat, snad jen, že ta glykolová mé pleti asi nedělá úplně nejlépe, ne ve smyslu toho, že mi škodí, spíš ve smyslu, že jiné AHA mi vyhovují více. No a BHA mi přijde o dost lepší ta od Bravura.

The Ordinary Argireline Solution 10% jsem naopak měla velmi ráda. Opravdu na to moje pleť reagovala velmi dobře. Regenerace, rozjasnění, instantní fotošop přes noc na počkání. Možná to byla náhoda, ale budu to potřebovat znovu.  Tahle lahvička mi spadla, vylila se a rozbilo se kapátko. Potřebuji to znovu.

Bravura London Lactic Acid 10% jsem měla ráda. Vlastně pořád mám ráda, už jsem si koupila nové balení. Tedy dvě nová balení, ještě do zásoby. Je pravda, že zrovna to moc nepoužívám, ty tam jsou doby, kdy jsem na sebe kyselinové peelingy dávala každý druhý den. Dneska mi stačí jednou týdně a pořád to mám ráda. Vyhlazuje, zjemňuje, regeneruje. Co víc chtít.


The Ordinary Magnesium Ascorbyl Phosphate 10% byl fajn, opět jsem to zmínila i v recenzi. Jen tedy škoda, že to nemělo žádné účinky jako céčkové sérum. Vlastně to nic v tomto směru nedělalo, ale byla mi příjemná konzistence a na pleti mě to bavilo.

Eve Lom Rescue Mask byla větrová a navíc v sobě měla takový divný bordel, co nevím, jestli vůbec k něčemu byl. Jako jo, jako čisticí maska proti pupínkům to asi nebylo úplně špatné. Ani to úplně nevysušovalo, ale že bych to potřebovala znovu? Tak to asi ne.

Aurelia Probiotic Skincare Miracle Cleanser prostě není pro mě. Aneb já úplně nechápu, co by na tomhle mělo být zázračného. Prostě obyčejné odličovací mléko. A přijde mi, že na naprosto stejnou variantu narazíte kdekoli v drogérii. Navíc mi to moc nevoní a vadí mi, jak se to při odličování jakoby vsakuje. Jako jo, práci to nakonec zastane, ale znovu to potřebovat nebudu. Tohle je můj třetí vzorek odličovacího zázraku a potřetí jsem došla k tomu stejnému závěr.


Kiko Pure Clean Powder byl prostě úžasný. Chci mít víc čisticích pudrů ve své koupelně. Nebo tedy chci mít alespoň jeden. Jako ještě jsem si ho nekoupila, ale hledám a nějaký si určitě koupím. A klidně bych si znovu koupila tento Kiko. Protože byl super a navíc i za fajn cenu.

Konjac Sponge s růžovým jílem jsem prostě nepochopila. Nebo jako, kdo to používáte, tak k čemu to je? Však masky to neumí pořádně umýt, jen to tak šmudlá. Gel (šetrný přírodní) to neumí nějak napěnit, v dlaních se mi to pěnilo rozhodně líp. Vůbec nechápu, kde tam byl obsah toho jílu, asi jsem čekala něco víc, ale tohle mi přišlo jak obyčejná houba, co vlastně nic nedělá. Snažila jsem se to používat pravidelně, takže jsem si konjaka pověsila v koupelně. A pak jsem zjistila, že nejsem jediná, kdo ho používá, ale jsem jediná, kdo ho používá na obličej. Zatímco moje děti ho využily na spoustu dalších věcí, třeba různé části těla, ale také na dlaždičky, na panenky, myslím, že jsem zahlídla, že chudák konjak byl i v paletě vodovek. No tak jsem ho pro jistotu přestala používat a pak ho pro ještě větší jistotu vyhodila... stejně mi to přišlo jako zbytečnost.

0 postřehů:

Okomentovat

Děkuji za všechny komentáře!

Nestyďte se a řekněte mi cokoliv, pochvalte nebo zkritizujte, na tom až tak ani nezáleží. Pokud ovšem toužíte jen zveřejnit odkaz na svůj blog, raději s tím jděte... někam jinam, veškeré komentáře s odkazy, pokud ty odkazy nejsou k věci, budou smazány.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...