sobota 2. června 2018

Vzorkovala jsem: Klairs

* sadu vzorků (krém, sérum, olej, tonikum) jsem dostala 2x k nákupu od wishtrend
* 10x BB a 10x opalovací jsem koupila na eBay od wishtrend

No dobře, takže Cosrx jako profláknutá extra high tech asijská značka za přijatelné peníze... u mě dost propadla. Dokonce dvakrát. Takže jsem si řekla, že je na čase se posunout a vyzkoušet něco dalšího extra hypovaného a must have. A tak jsem vyzkoušela Klairs.

Samozřejmě jsem se do toho chtěla vrhnout po hlavě a vyzkoušet všechno možné v plném balení. Pak jsem tedy dostala sadu vzorků, nakonec jsem posbírala rozum do hrsti a koupila si další vzorky. Plné produkty jsem zatím vynechala. A jak to dopadlo? No určitě líp než s Cosrx. Vlastně docela fajn to dopadlo, kdyby na to přišlo, klidně bych si koupila každý ten jeden vzorek i v plném balení. Ničím by mě nejspíš naštval a vlastně by to docela fungovalo.
Gentle Black Deep Cleansing Oil byl prostě fajn odličovací olej. Trošku tekutý konzistencí, takže prstem se mi špatně nanášel, ale při plném balení by to asi nebyl problém. Voněl hodně jemně, což mě překvapilo, protože já si tedy při názvu black deep představím nějakou tu orientální divočinu. Ale ono ne, což je ostatně o dost logičtější, protože ten olej je určený pro citlivou pleť. Odlíčí to cokoliv, dokázalo to vzít bez problémů i 16h dermacolky, co se prý špatně odličují. Dobře se to smývá a nenechává to žádný povlak na pleti. Takže vlastně všechno fajn. Pokud jde o složení, tak přírodní to není, ale zase to není ani na bázi minerálního oleje, takže vlastně tak nějak napůl fajn, mně nepřírodní složení až tak nevadí.

Pokud jde o konečný verdikt, tak klidně bych si koupila plné balení.

Na eBay seženete zhruba za 4 stovky.


Supple Preparation Facial Toner byl boží. Na rozdíl od čisticího oleje, u kterého jsem si říkala, že by to šlo a že možná, tak u tohoto jsem si říkala: tak tohle by šlo, chci víc. Konzistencí je tonikum takové gelově vazké, určitě to patří k hustějším a výživnějším tonikům, co jsem kdy zkusila, klidně bych ho přirovnala k Trilogy. Na pleti je nelepivé, nezanechává takový ten hnusný glycerinový povlak, taky to neobsahuje glycerin. Místo toho tam je hyaluron a spousta dalších výtažků a tak. Tonikum výrazně hydratuje a na pleti mi bylo opravdu příjemné. Pokud se vám na Trilogy toniku nelíbilo složení s aloe vera, tak toto od Klairs je velmi příjemná varianta bez aloe, fakt mi přišlo, že to dělá to samé, chová se to úplně stejně, akorát to trošku jinak voní. Jinak voní to spíš neutrálně a vůbec nechápu, že si může někdo stěžovat, že tohle je převoněné, a dráždí to proto pleť.

Konečný verdikt je příznivý a dost dobře si koupím plné balení.

Na eBay seženete plné balení taky zhruba za 4 stovky.


Rich Moist Soothing Serum je podle názvu klidnící sérum. Pro mě to bylo spíš prostě hyaluronové hydratační sérum. Má to konzistenci jako hyaluron, prostě průhledný spíš hustší a slizovitější gel. Na pleti je to neuvěřitelně lehké, hned se to vsakuje, nějakou chvilku to tedy nechává jakoby mokrou pleť, ale pak se beze zbytku vstřebává. Vůní je to opět nenápadné, tak celkově je to hodně nenápadné, ale svou práci to udělá, hydratuje a na pleti působí opravdu dobře.

Konečným verdiktem je... chce se mi říct, že nejspíš si plné balení nekoupím. U hyaluronu přece jenom asi dávám více přednost přírodnímu složení a navíc co nejjednoduššímu. Na druhou stranu, jak jsem tady to sérum popsala, tak se mi po něm zastesklo, navíc oceňuji opravdu hodně, že sérum nemá silikony ani glycerin, navíc je v něm lékořice... no uvidíme.

Na eBay koupíte zhruba za 400, ale zase je toho 80 ml, takže cenově to vychází fakt hezky.


Rich Moist Soothing Cream byl prostě obyčejný bílý hydratační krém. Z pohledu mé pleti měl navíc nejhorší složení z těchto vzorků, je v tom glycerin, jsou v tom silikony, je v tom vosk, prostě všechny možné potenciálně ucpávací látky tam jsou. Na druhou stranu je tam i velká spousta extraktů a dalších složek a konzistence krému je neuvěřitelně lehká a vodová, na pleti působí skoro neviditelně. I tak si ale myslím, že tohle není úplně krém pro můj typ pleti. Kromě hydratace mi přišlo, že to nic jiného nedělalo.

Konečným verdiktem je asi spíš to, že plné balení nepotřebuji.

Jinak plné balení koupíte na eBay opět za čtyři stovky.


Midday Blue Sun Lotion SPF40/PA++ jsem si chtěla koupit rovnou plné balení, protože je to prostě modré, že ano. Nakonec jsem ráda, že jsem si plné balení nekoupila, protože tento krém není úplně vhodný na léto. Alespoň na můj vkus. Jako na zimu dejme tomu, možná o tom budu ještě uvažovat, protože je to tak pěkně modré a přijde mi, že opticky to zesvětluje a rozjasňuje pleť, hlavně zašedlá a jakoby tmavší místa. Bohužel konzistencí je to hutnější krém, který má tendenci nechávat bílé/světle modré šmouhy, musí se na to dávat pozor při rozmazávání. Delší dobu také trvá, než se beze zbytku vsákne a i prostě mi to v horku není úplně ideálně nejpříjemnější.


Konečným verdiktem by asi bylo to, že modrá je dobrá a světle miminkovsky modrá je krásná. Nejen v balení, ale i na pleti. Na té mé světlé se studenými podtóny to dělá opravdu hezký efekt. Vypadám tak mladší a hezčí. Ale teď v létě plné balení fakt nechci, uvidíme, jestli se něco změní na podzim.

No a plné balení koupíte zhruba opět tak za čtyři stovky.

Illuminating Supple Blemish Cream SPF40/PA++ jsem také chtěla velké balení, hlavně proto, že se mi líbí, jak vizuálně vypadá. Ale nakonec jsem pobrala rozum do hrsti a koupila jsem si jenom vzorky. Jako není to špatné, ale úplně stoprocentních výsledků to podle mě nedosahuje. Kryje to méně, než bych chtěla, krytí bych označila jako střední nižší, spíš až nízké vyšší. Prostě takové přirozené. Konzistenci bych raději brala krémovější, stejně tak i ten finish, mi vůbec nepřijde, že by to bylo nějak extrémně rozjasňující. Na druhou stranu oceňuji docela dobrou výdrž, bez problémů tento BB nosím i do práce a klidně i na dlouhý den.

Konečným verdiktem je tak zatím fakt, že jsem spotřebovala pouze dva vzorky a z toho mi vylezlo BB snad na dvoutýdenní nepřetržité testování. Ještě mám spoustu dalších pytlíčků a spoustu dalších týdnů, kdy na sebe tento BB budu moct dát... takže konečný verdikt bude až tam někde na konci.

Plné balení překvapivě koupíte za zhruba čtyři stovky na eBay.

1 komentář:

  1. Toner mam a jsem moc spokojena. Vune je velmi jemna a prijemna. Nic co by prastilo do nosu. Ted v lete toner na tvar vrstvim. Klidne dam 2-3 vrstvy a na to lehci pletovou emulzi.

    OdpovědětVymazat

Děkuji za všechny komentáře!

Nestyďte se a řekněte mi cokoliv, pochvalte nebo zkritizujte, na tom až tak ani nezáleží. Pokud ovšem toužíte jen zveřejnit odkaz na svůj blog, raději s tím jděte... někam jinam, veškeré komentáře s odkazy, pokud ty odkazy nejsou k věci, budou smazány.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...