pátek 19. října 2018

Omorovicza Thermal Cleansing Balm

* koupené na cultbeauty

Nutno říct, že před tím, než jsem si koupila tohle plné balení, tak jsem měla už nazkoušeno dvě ty malé (asi 5 ml) piksličky, jakože vzorkové/cestovní balení. Takže jsem naprosto věděla, do čeho jdu, a stejně jsem do toho šla. A jakýkoliv hejt je tak dost bezpředmětný. Když mě to ale tak lákalo, je to černé, je to drahé jak prase, je to zajímavé a měla jsem na to 15librový kuponek... no tak jsem to koupila, však to se spotřebuje.

A jako jasně, ono to odlíčí všechno a v pohodě. Funguje to, má to naprosto krásný skleněný obal, konzistence je hodně mastná, má v sobě i taková lehká zrníčka, ale celkově je to jemné a používá se to krásně. Příjemně. Ta černá barva se na pleti přemění na lehce zašedlou, takovou špinavou, takže není úplně na první dobrou vidět třeba rozpuštěný makeup nebo nějaké lehčí stíny, ale nevadí, opravdu to všechno rozpustí.

Ta nevýhoda přijde až při smývání, ono to totiž neemulguje. Takže se musí umývat hadříkem, navíc všechna špína, makeup, všechno líčení, řasenka, odolná rtěnka se s tím mastným obtisknou do hadříku a ten je pak fakt mega špinavý. Celkově je to odličovací zážitek, který je hodně mastný a mastný nejde prostě umýt vodou. Musí se stáhnout hadříkem. Tohle mi přijde jako špatně, opravdu hodně špatně. Kdybych se chtěla odličovat mastně, tak koupím bambucké máslo nebo kokosový olej za dvě stovky a je vyřešeno. Nepotřebuji k tomu zhusta cool skleničku s černým obsahem za dva tisíce. A jak jsem třeba u Emma Hardie byla spokojená a vlastně bez přemýšlení bych si ji koupila znovu, i když je taky drahá... tak u Omorovicza prostě ne. A peníze, které za tento odličovací balzám zaplatíte, uvidíte tak možná na obalu, na značce, ale bohužel ve složení a ve výkonu ani celkově v pocitu při používání to nepoznáte.

Takže shrnuto... jako nebylo to pro mě zklamání, jsem věděla, co kupuji. A ráda jsem to používala, i když samotné použití není nic výjimečného, spíš takový funkční průměr. Ale tolik peněz za odličovač, pokud bych někdy měla znovu utratit, tak je raději utratím za Emma Hardie nebo za cokoliv jiného. Jo a navíc mi i přišlo, že to nějak rychle ubývá. Takže za spoustu peněz dostanete docela malé množství průměrné muziky. A to se vyplatí.

složení ze stránek omorovicza.com: Cetearyl Ethylhexanoate, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Glyceryl Stearate, Stearyl Heptanoate, Silt (Hungarian Mud), Squalane, Cera Alba (Beeswax), Prunus Armeniaca (Apricot) Kernel Oil, Prunus Domestica (Plum) Seed Extract, Sodium Cocoyl Glutamate, Cetearyl Alcohol, Phenoxyethanol, Benzyl Alcohol, Limonene, Parfum (Fragrance), Saccharomyces (Hungarian Thermal Water) Ferment Extract, Tocopherol, Ethylhexylglycerin, Aqua (Hungarian Thermal Water), Linalool, Malpighia Punicifolia (Acerola), Dehydroacetic Acid, Fruit Extract, Phospholipids.


1 komentář:

  1. Ja bych si to nekoupila uz po tom minibaleni... ani nahodou, ani kdybych pila, ani nazal, ani opila z zalu, ani ani!

    OdpovědětVymazat

Děkuji za všechny komentáře!

Nestyďte se a řekněte mi cokoliv, pochvalte nebo zkritizujte, na tom až tak ani nezáleží. Pokud ovšem toužíte jen zveřejnit odkaz na svůj blog, raději s tím jděte... někam jinam, veškeré komentáře s odkazy, pokud ty odkazy nejsou k věci, budou smazány.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...