pondělí 17. prosince 2018

Moje 3 nejpoužívanější tekuté rtěnky

Upřímně. Do dekorativky bych raději nikomu mluvit neměla. Ani radit, ani se mě na to neptejte, a pokud něco řeknu, tak mě ani neposlouchejte. Jsem se za poslední dva roky skoro ani pořádně nenamalovala. Jako jo, dám si makeup, dám si pudr, dám si tvářenku. Pročešu obočí. A tím většinou končím. Když už teda, tak se po obědě v práci v kanceláři trošku zmaluji na očích a jdu do školy. Ale to je všechno.

Kromě jediné věci a to jsou tekuté rtěnky. Jako každý den je nenosím, ale určitě je to nejvíce používaný kousek v mojí dekorativní kolekci. A snad všechny tyto rtěnky jsem během letošního roku použila minimálně pětkrát. Některé si myslím, že třeba i dvacetkrát a více. A po kterých jsem sahala nejčastěji?Do tří nejpoužívanějších rtěnek bych asi musela zařadit tyhle tři. Možná byla i nějaká jiná, napadá mě třeba ještě Huda a taky Jouer, ale když se nad tím zamyslím, tak barevně to jsou odstíny, co jsou hodně podobné na Trend it up... a tu jsem asi nosila nejčastěji, jsem ji v létě skoro nesundala z pusy. Takže které odstíny byly letos ty moje?

Cougar Cosmetics Rioja
Pokud jsem měla loni na sobě červenou rtěnku, tak to byla s velkou pravděpodobností tato. Není to úplně pravá červená, je mírně do růžova a proto mi tak pasuje. Mně prostě sluší spíš ty červené studenější. Pro mě jsou Cougar rtěnky moje spolehlivá jistota. Snadno se nanáší, nikdy mi necestují, nerozpíjejí se. Jako obtiskávají se a je dobré na rtěnku trošku myslet, když jím a piju. Na druhou stranu když na to zapomenu, tak se toho až tak moc nestane. Rtěnka mi je příjemná a s mírnými úpravami vydrží na puse celý den.

Trend it up Coco Bronze Matte Metal Lipcream 040
Tuhle rtěnku jsem si pořídila v létě, byla to limitka s kokosem. A skoro celé léto jsem ji s přestávkami nosila. Ona vypadá na puse tak hezky. Pro mě je to až nenápadná tělová rtěnka, jen mi rty trošku ztmaví a dodá jim takovou bronzovou barvu. Jednu nevýhodu ale pro mě má, rtěnka totiž nezasychá. Třeba u tohoto odstínu to tak úplně nevadí, sice má nižší výdrž, ale tak nedělá to nějakou vizuální katastrofu. Ale mám ještě jeden odstín od Trend it up, červeno červený, a ten skoro nenosím, protože na něj musím pořád myslet. Maže se a nevydrží na svém místě. Konzistencí je to totiž opravdu krém, což je i u této bronzové, díky tomu se na puse dobře nosí, ale bohužel za cenu trošku nižší výdrže.

Colourpop Femme
Si prostě nemůžu pomoct, ale Colourpop rtěnky jsou moje asi nejoblíbenější tekuté rtěnky. Bohužel sice mají nestálou kvalitu, vlastnosti se dost liší odstín od odstínu, některé mi drží lépe a jiné se mažou, zatímco další zasychají a drží ještě lépe. I tak ale, pokud chci něco spolehlivého, tak většinou sáhnu po Colourpop. Navíc mají takové ty divné odstíny, šedivé do fialova, červené do nude, takové ty až škaredé, tmavé a výrazné a ty já nosím ráda. Upřímně nevím, který odstín jsem nosila nejčastěji, v poslední době jsem nejvíc sahala asi po Femme.

Cougar - Trend it up - Colourpop

2 komentáře:

Děkuji za všechny komentáře!

Nestyďte se a řekněte mi cokoliv, pochvalte nebo zkritizujte, na tom až tak ani nezáleží. Pokud ovšem toužíte jen zveřejnit odkaz na svůj blog, raději s tím jděte... někam jinam, veškeré komentáře s odkazy, pokud ty odkazy nejsou k věci, budou smazány.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...