pátek 5. dubna 2019

Reviva Labs: Bamboo Charcoal maska

* koupené na iHerb

Jasně, že černá kosmetika je základ. Kdo nemá doma v kosmetice něco černého, a tím se nemyslí černá řasenka a černá tužka na oči... tak ten prostě není pořádný kosmetonaut. Nebo tak něco, na výrazivu ještě zapracujeme. Ale prostě černá jede. Tahle černá je teda tak nějak skoro spíš šedá, ale to mi vůbec nebrání v tom, abych měla tuhle masku pomalu snad raději než Problem Solver od May Lindstrom. Což je tedy pravda, že to je i levnější a o dost, cena s láskou souvisí jen malinko.

Takže bambusová uhelná černá maska od Reviva Labs z iHerb. Nebyla to plánovaná koupě. U mě skoro nikdy nic na iHerbu není plánovaná koupě. No dobře to kecám, rybí olej nebo henna jsou vždycky plánované, ale jinak kam vítr momentálních značek v týdnu a jiná propagace, tam plápolá i moje peněženka.

Takže to bylo ve slevě, bylo to černé, nebylo to nijak drahé a určitě se do balíčku vešlo i spousta dalších zbytečností. Ale jak se to osvědčilo u mě v koupelně?No moje původní dojmy byly smíšené. Přišlo mi to... tak nějak slabé. Jako maska je zrníčková, zrníčka jsou docela veliká, ale tak kulatě jemná, při smývání to dělá peeling, ale nic přehnaného. A když to srovnám s tím výletem... pardon jiný oddíl... ale když to srovnám s jinou peelingovou zrníčkovou maskou, právě s tou May Lindstrom, tak tohle je prostě slabota. Nepřišlo mi, že by to něco dělalo. Pak mi ale došlo, že právě v tom je to největší kouzlo.

Ono to teda něco dělá. Jemně peelinguje, obnovuje pleť, pomáhá s regenerací, navíc zmatňuje pleť, pomáhá i proti pupínkům a docela hezky čistí. Jenomže všechno dělá ta maska jakoby nenápadně, jak v druhé řadě, ale stále účinně. A hlavně jemně. Pokud máte pocit, že jsou pro vás tyhle čisticí masky moc silné, že vám dráždí pleť a že jsou prostě moc, tak tohle by mohlo být řešení. Maska se navíc hodně lehce smývá, není to zasychající zabetonovaná maska, která vám nejde z pleti. Naopak tohle se po zaschnutí jen navlhčí a hned to jde dolů. Jen s troškou vody. A to zaschnutí není žádná super stahovací paráda, naopak mi přišlo, že masku na obličeji skoro vůbec necítím.

Kolem a kolem se z toho stala maska, které na použití stačí maličko a kterou používám ráda, protože prostě funguje. Dokonce jsem po ní začala sahat častěji než po Problem Solveru od May, protože se to mnohem snadněji smývá a ten účinek je možná menší, ale pořád je dostatečně fajn, abych byla ráda, že se to snadno používá a stále to něco dělá. A navíc je to černé, že ano.
5 komentářů:

 1. Já tyto černé masky moc nemusím, ale zaujalo mě že nezasychá...

  OdpovědětVymazat
 2. Masky miluji, ale ty černé vyhledávám méně, právě kvůli tomu betonovému effektu, který většinou dělají, ale tahle vypadá velmi zajímavě :-)

  TO BYL MŮJ BŘEZEN

  OdpovědětVymazat
 3. miluju černý masky ! :D A tuhle konkrétně jsem měla už asi tak 5x v košíku a nakonec vždycky zvítězil rozum, že mám masek dost. Ale ona tam stejně jednou skončí a já jí vyzkouším :) Ještě pokukuju po Azelique masce.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. azelique má těch zrníček víc a asi i víc stahuje. celkově mi přišla možná trošku víc agresivní, jestli si to pamatuji dobře. (i když tedy jako azelique není nijak agresivní nebo něco, nevysušuje, jen prostě reviva lab ještě míň.)

   Vymazat

Děkuji za všechny komentáře!

Nestyďte se a řekněte mi cokoliv, pochvalte nebo zkritizujte, na tom až tak ani nezáleží. Pokud ovšem toužíte jen zveřejnit odkaz na svůj blog, raději s tím jděte... někam jinam, veškeré komentáře s odkazy, pokud ty odkazy nejsou k věci, budou smazány.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...