čtvrtek 20. června 2019

Goodal Green Tangerine Vita C Dark Spot Serum v setu s opalovacím krémem

* koupené na eBay (prodejce)

Tohle jsem si koupila po přečtení recenze někde. Že prý to je silné a účinné. A tak se mi zatmělo před očima a koupila si rovnou set s miniaturkama opalovacího krému, protože to bylo dokonce levnější než jen sérum samo. A vůbec jsem nad tím nepřemýšlela, prostě recenze mě přesvědčila.

Teprve až když mi to přišlo domů, tak mi podle složení došlo, že to není céčko a že bůhví, co to bude dělat. Tedy složení jsem si samozřejmě hledala ještě před koupením, zkontrolovala jsem, že to nemá glycerin, silikony a nebo alkohol a vůbec takové ty věci, co tam spíš nechci, než chci. Hlavně u hydratačního séra, že ano. Ale až když mi to došlo domů, tak jsem zjistila, že v tom vlastně žádné céčko není. Že to kouzlo rozjasnění slibuje jen nějaký mandarinkový extrakt. No a já vám nevím, na tohle moc nevěřím.

Ale to složení je fakt hezké, je tam samozřejmě hyaluron, je to hydratační gel, je tam pendrek a spousta dalších extraktů, třeba taky niacinamide a další uklidňující extrakty, takže jsem si řekla, jdeme na to.


Goodal Green Tangerine Vita C Dark Spot Serum

Sérum jsem používala ráno i večer, dávala jsem si jednu až dvě pumpičky. Většinou spíš dvě, mám to ráda v poslední době docela hodně na mokro. Proto mi taky sérum docela rychle ubývalo. A proto jsem si taky koupila nové a mám ho na cestě, zase v sadě, jen tentokrát s krémem. Z čehož vám asi už došlo, že to úplně marné není.

Ono sérum v první řadě hlavně hydratuje a dělá to fakt dobře. Nelepí, rychle se vsakuje, takové běžné sérum na každý den, neobtěžuje a svou práci udělá. Ale nad nějakými rozjasňujícími účinky jsem svou skepsi už vyjádřila a držela jsem si ji i při používání. Jenomže pak mi přišlo, že mám pleť nějakou hezčí, fakt sjednocenější a regenerovanější. Moc jsem nepřipisovala zásluhy zrovna tomuto séru. Ale pak mě napadlo, že to zkusím a sérum asi na dva týdny vysadila. Po dvou týdnech jsem začala flekatět. Takže jsem Goodal zase začala používat, třeba i jen jednou denně a zas se mi ten den rozjasnil.

A já si vlastně nejsem stoprocentně jistá, že za to může jenom Goodal mandarinka. Jako používám spoustu kyselin a taky ten retinol. Ale nemám zrovna žádné jiné céčko na každodenní používání. Přitom ale Goodal má stejné účinky jako céčko v top formě, jako laa. Alespoň mi to tak přijde. A tak jsem si objednala ještě jednu lahvičku, protože u této jsem na konci, tak abych to ještě ověřila více.Goodal Natural Filter Sun Cream

Pokud jde o opalovací krém, tak pro mě je to spíš ne. A já tahle malá balení spotřebuji, časem, nějak, nejspíš si je nechám na podzim a na zimu, protože teď v létě je to nic moc.

Hlavním problémem je totiž, že krém je hodně hutný a já ho na pleti cítím. A nejen to, navíc to nechává bílý film. Po menší ruční práci se to ztratí a rozmaže, ale tak nějak tento krém pro mě není na každý den. Vadí mi, že se musí hodně pečlivě roztírat, vadí mi, že je mi na pleti těžký a že je skoro až mastný. A ono se to dá, makeup na to jde bez problémů, navíc po (trošku delší) chvilce se to vsákne a je to v pohodě, ale na světě je tolik super opalovacích krémů, že tento mě až obtěžuje.

Trošku pomůže, když pod to nedávám žádný krém. Takže momentálně opalovací krém nandávám hned na Goodal sérum a ještě na mírně vlhkou pleť. Rychleji se to tak vsakuje a méně mě to obtěžuje. Ale stejně to můj oblíbený opalovací krém není a nebude.


Takže závěr? Mandarinkové sérum stojí minimálně za vyzkoušení, možná se k této recenzi ještě vrátím, až spotřebuji i druhou lahvičku a pak se celkově uvidí. Ale opalovací krém je opruz a nepotřebujete to nikdo.

0 postřehů:

Okomentovat

Děkuji za všechny komentáře!

Nestyďte se a řekněte mi cokoliv, pochvalte nebo zkritizujte, na tom až tak ani nezáleží. Pokud ovšem toužíte jen zveřejnit odkaz na svůj blog, raději s tím jděte... někam jinam, veškeré komentáře s odkazy, pokud ty odkazy nejsou k věci, budou smazány.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...