pátek 14. února 2020

L’oréal Pure Clay Purity maska

* koupené v dm drogérii (se slevou)

Na tyhle skleněné lahvičky v drogérii čas od času koukám. Teda sice koukám, ale vždycky s rozumem v hrsti, protože mi to přijde drahé, to jsou skoro tři stovky, někdy občas i přes tři stovky. A to tak nějak asi nečekám, že maska od L’Oréalu za to bude stát. Takže na ně chodím jen koukat. Svrbí mě u toho prsty, ale kupuji to jen se slevou. To mi pak přijde, že možná za ty peníze i překvapí.

Zatím se mi během pár let, co se tyhle masky prodávají, podařilo ulovit jednou peeling ve výprodeji a loni i tuhle zelenou masku. A co teda musím spoilerovat, tak peeling mi doma pořád sedí a nikdo s ním nechce mít nic společného, zatímco ta maska se blíží pomalu ke konci. Asi to o něčem vypovídá...... a jo, mezi řádky tam asi čtete, že peeling mě neoslovil, ale tahle maska by se asi dala. Jako je nutno říct, že za plnou cenu by mi to asi úplně neimponovalo. Ono to nějak hrozně moc neimponuje ani za tu poloviční cenu, ale nějakou práci to udělá, ničím mě to extrémně neštvalo, moje pleť z toho nebyla sice v sedmém nebi, ale ani to nebyl takový propadák, jak se mi snažil jistý jedinec na IG naznačit.

Možná je to tím, že očekávání nebylo moc vysoko. Před tím jsem měla z této řady od L’Oréalu cukrový peeling. A ten prostě ne. Jako už ta moje recenze byla hodně studená, ale jak mi to v koupelně stojí a nechce se mi to ani používat, tak bych to teď psala tak někde kolem nuly. Absolutní nuly. Jako ten peeling nic nedělá, jen zamatlá, možná trošku voní, ale k čemu mi to vlastně je. Jako komu tohle pomůže? Nikomu.Oproti tomu tahle zelená maska mi nevoní. Jako tohle fakt ne, voní to jak ultra chemický čisticí prostředek, něco tak jako na podlahy, mixnuté se savem, šmrcnuté hodně vyžvejkanou žvýkačkou a řídkou ústní vodou. Tohle se moc nepovedlo. Navíc podle složení mám neurčitý pocit, že ta vůně je přidaná schválně takto. Jako že je to vlastně záměr, že tohle je ta nejlepší možná vůně pro pleťovou masku. No a ono úplně ne. Fakt raději ne.

Na pleti mi pak ale maska není nějak nepříjemná. Je mírně větrová, většinou nemám takové masky ráda, ale tady mi to nevadilo. Asi to nebude nic pro suchou pleť. Věřím, že to může dost vysušovat, taky to dost stahuje. Ale mojí pleti to úplně nevadí, vlastně to stahování je menší než u čistého jílu, takže z tohoto pohledu bych označila masku až za šetrnou? Taky se dobře nanáší, jde snadno umýt, pro mě je nekonfliktní, přitom ale nějakou práci odvede. Já mám po umytí čistou, vyhlazenou, trošku až jako vysušeně vyhlazenou pleť, ale to se namazáním ztratí. Jsem ochotná masce přiznat i mírně protipupínkové účinky. Jako jo, podle mě prostě jo.

A jak mi tak ta maska v koupelně stojí, tak musím říct, že po ní sahám docela často. Klidně i jednou týdně, což se přiznám, že třeba po Problem Solver momentálně sahám tak jednou měsíčně, protože jsem na něj líná. A po Niod Flavanone Mud sahám taky tak jednou měsíčně, protože mě to bolí. Tohle mě nebolí, není s tím není nějaký extra oser při používání... takže co jiného řešit. Dokonce mám nutkání říct, že to stojí i za plnou cenu, ale pořád jsem dost ráda za to, že to mám za polovinu, až tak... že bych si to za plnou cenu asi nekoupila. Na druhou stranu pokud hledáte v drogérii ready-to-wear jílovou masku v hezkém obalu, tak si myslím, že tahle L’Oréalu ostudu nedělá.
3 komentáře:

 1. Ahoj, já mám obecně jílové masky ráda, přijdou mi, že pokožku vyčistí, ale záleží skutečně na druhu. Tuto masku jsem zkoušela loni ve vzorku, který ovšem byl na 3 použití a vyhovovala mi. Kdybych nyní neměla suchou pokožku, tak do této od Lorealu určitě jdu. ☺♥
  Blog MonalisaBeautyEriAnna

  OdpovědětVymazat
 2. Masky Loreal jsou skvělé :) Já měla tu černou a byla dobrá.
  Vítejte u Mišky

  OdpovědětVymazat
 3. Měla jsem tu černou, taky se slevou. Nepřijde mi, že ty výkony odpovídají plné částce. Tuhle zelenou mám ve vzorku, ale ještě jsem se k němu nedostala, tak uvidíme uvidíme.

  OdpovědětVymazat

Děkuji za všechny komentáře!

Nestyďte se a řekněte mi cokoliv, pochvalte nebo zkritizujte, na tom až tak ani nezáleží. Pokud ovšem toužíte jen zveřejnit odkaz na svůj blog, raději s tím jděte... někam jinam, veškeré komentáře s odkazy, pokud ty odkazy nejsou k věci, budou smazány.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...