středa 24. listopadu 2010

The All Natural Face, péče o pleť

The All Natural Face je americká přírodní a minerální kosmetika, kromě minerálního makeupu nedávno začali prodávat i další výrobky pro péči o tělo a obličej, vlasové výrobky, pleťová séra a další. Mycí prášek a tonik jsem dostala zdarma ke své poslední objednávce a oba přípravky používám k večerní hygieně už asi dva měsíce.

Peaches and Cream Face Food Facial Wash
koupeno: The All Natural Face e-shop, cena: vzorek, tedy zdarma, koupím si plnou velikost?: možná vyzkouším ještě jinou variantu.
Face Food Facial Wash se podle oficiálních zdrojů  skládá pouze z rozemletých sušených broskví a kokosového mléka. Je to jemný prášek, který při smíchání s vodou změní konzistenci na krémovou až velmi tekutou (podle toho, kolik přidáte vody). Prášek velmi pěkně voní... jako broskve.
Já si míchám prášek přímo v dlani, nasypu si trošku do hrstky a namočeným prstíkem zamíchám a nanesu na vlhký obličej. Na obrázku je špetka prášku a druhá špetka prášku smíchaná s kapkou studené vody. Textura se změnila a prášek najednou opravdu vypadá jako krém.

Směska jde velmi pěkně smýt a zanechá pleť hebkou na dotek. Aplikace sice ze začátku nebyla nejjednodušší, ale rychle jsem si zvykla. Vadí mi ovšem, že při manipulaci s vodou nepoužitý prášek v dóze postupně hrudkovatí a špatně se dávkuje to správné množství. Také nemám úplně pocit čistého obličeje, bublinky se netvoří a prášek nepění, takže se nemůžu tradičně umýt (jako třeba s čistícím gelem). Možná to je spíš problém psychiky, prostě nechápu, jak namletá broskev dokáže cokoliv umýt dočista do čista. Za celé dva měsíce jsem si ovšem nevšimla, že by se mi zanášely póry, takže asi tento facial wash opravdu funguje. Mám prostě jen subjektivní pocit, že bych se mohla umýt lépe.
Toto vzorkové balení je hodně malé, ale i tak mi vydrželo zhruba ty dva až tři měsíce, plné balení nejmenší velikosti stojí USD 7,50. Nevím ale, jaký je velikostní rozdíl mezi vzorkem a nejmenším balením. Jen tuším, že jsem nejspíš dostala jako vzorek plné balení. Nebo ne?...
Předpokládám, že tento facial wash si znova nepořídím. Pokud budu někdy ještě objednávat od the all natural face, tak možná vyzkouším jinou variantu, láká mě zkusit třešňovou, papájovou nebo mangovou příchuť, protože minimálně vůně je moc pěkná.

Non-alcohol Yummy Herbal Toner for Normal Skin
 koupeno: The All Natural Face e-shop, cena: vzorek, koupím si plnou velikost?:  určitě ne, ale opravdu určitě ne..
Tonik si určitě nekoupím. Voní jako březová voda, barvu to má taky takovou a na obličeji je trošku víc než hodně ulepený. Ze vzorkového balení se tonik taky špatně dávkoval.

0 postřehů:

Okomentovat

Děkuji za všechny komentáře!

Nestyďte se a řekněte mi cokoliv, pochvalte nebo zkritizujte, na tom až tak ani nezáleží. Pokud ovšem toužíte jen zveřejnit odkaz na svůj blog, raději s tím jděte... někam jinam, veškeré komentáře s odkazy, pokud ty odkazy nejsou k věci, budou smazány.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...