sobota 1. ledna 2011

Novoroční předsevzetí...

...si nedávám. Stejně je nikdy nesplním a vlastně si je často ani nepamatuji. Takže mám spíš pár bodů, které by nebylo vůbec špatné dlouhodobě dodržovat:
  1. Nakupovat pouze věci, které potřebuji. Neboli změnit své nakupovací zvyklosti na kauzální řetězec: chybí /dochází mi odličovač - nákup jedině a pouze odličovače. V současné době většinou spíše následuji svá nutkání vycházející z reklamních akcí nebo z obdivných recenzí oblíbených blogů nebo z prostého objevu nové nevyzkoušené značky kosmetiky, poté následuje nekontrolovaný nákup kosmetiky ve více než malém množství.
  2. Opravdu, ale OPRAVDU, si už nemačkat beďary. A když už si to opravdu musím udělat sama, tak pouze decentně a pouze jednou.
A to je vlastně vše. Vzhledem k tomu, že jsem si koupila nové auto na splátky, tak dodržení bodu jedna pravděpodobně bude existenční nutností. A bod dvě dodržuji ... celkem. Jen to chce vychytat každoměsíční PMS. Takže já mám vlastně splněno...

0 postřehů:

Okomentovat

Děkuji za všechny komentáře!

Nestyďte se a řekněte mi cokoliv, pochvalte nebo zkritizujte, na tom až tak ani nezáleží. Pokud ovšem toužíte jen zveřejnit odkaz na svůj blog, raději s tím jděte... někam jinam, veškeré komentáře s odkazy, pokud ty odkazy nejsou k věci, budou smazány.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...