úterý 29. března 2011

Lancôme: Color Ideal makeup

Další ze vzorků, které jsem vyzkoušela, byl Color Ideal od Lancome, odstín 02 Lys Rose. Vzorek jsem dostala v Marrionaud a paní byla opravdu strašně hodná a vlastně mi tento vzorek sama nabídla. Já si původně požádala jen o Dior Nude, což je makeup, který chci opravdu vyzkoušet, a ona mi pak odlila i z tohoto, prý abych měla srovnání... Color Ideal je mírně rozjasňující makeup, který by se měl přizpůsobit barvě pleti a který obsahuje dokonce ochranný faktor SPF15.


Makeup je hodně tekutý, krásně a lehce se nanáší a na pokožce je opravdu příjemný. Je parfémovaný, mně ta vůně připomíná kolínskou mého dědečka, taková ta silná pronikavá vůně, věřím tomu, že někomu nemusí být moc příjemná. Makeup se roztírá lehce do ztracena a není vůbec poznat, že nějaký makeup mám. Bohužel krytí je také velmi přirozené (čti žádné) až náznakové. Makeup je lehce rozjasňující, efekt jde ale velmi lehce přepudrovat.


Odstín  je na mě trošku tmavý, sice to je ten nejsvětlejší odstín do růžova, který v parfumérii měli, ale na Jahodě mají i světlejší odstíny. Je pravda, že ten tmavší odstín mi požitek z tohoto makeupu trošku kazil.


Makeup je opravdu dlouhotrvající. Moc jsem tomu nevěřila, ale jak jsem ho ráno nanesla, tak jsem ho večer odlíčila, tvářenka se ztratila někdy po obědě, rozjasňovač se vypařil před obědem, ale makeup trval (bez báze, jen zapudrovaný). Dokonce vypadal odpoledne přirozeněji a lépe než ráno. Tou výdrží mě makeup opravdu dostal, běžně se mi stává, že večer nemám co odličovat, protože makeup někam odtekl, do někoho se otřel a nebo odplul po větru... Jen škoda, že ten makeup není víc krycí. (Jo a to mi každý den jen připomnělo, že nutně potřebuji nový korektor...)

3 komentáře:

  1. Já skoro nikdy nemám večer co odličovat a jsem předsvědčená, že můj obličej všechen ten makeup a pudr normálně sežral. Nechápu to...

    OdpovědětVymazat
  2. To zní jako něco, co bych mohla potřebovat, dospěla jsem k tomu, že nekrycí makeupy jsou pro mě ideální... Budu ho muset omrknout na výletě do Prahy :-)

    OdpovědětVymazat
  3. Já mám tyhle lehčí makeupy taky docela ráda, tedy v periodách, kdy je má plet zrovna ok :-D, od Dioru jsem měla Diorskin vzoreček a makeup by to byl určitě dobrý, kdyby mi nebyl asi tak o dvacet odstínů tmavší, což mi úplně zkazilo dojem z celého makeupu stejně jako tobě. Jak to má prostě člověk poznat,zda mu bude vyhovovat,když to má úplně jinou barvu ?! :-(

    OdpovědětVymazat

Děkuji za všechny komentáře!

Nestyďte se a řekněte mi cokoliv, pochvalte nebo zkritizujte, na tom až tak ani nezáleží. Pokud ovšem toužíte jen zveřejnit odkaz na svůj blog, raději s tím jděte... někam jinam, veškeré komentáře s odkazy, pokud ty odkazy nejsou k věci, budou smazány.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...