úterý 12. dubna 2011

Ententýky dva špalíky, čert vyletěl z elektriky... a vítězem se stává.

Boo

... a pak, že první komentář nikdy nevyhrává.

Paní Méďová 

... protože dárkomat se mi opravdu líbí. 

Jsem líná, takže průběh losování není zaznamenán obrazem. Tak alespoň přináším slovní záznam:

Dne 12.4.2011 ve 12:30 bylo vyhodnocení soutěže zahájeno. Nejdříve odborná porota strávila několik minut nad zhodnocením kreativní části. Porota konstatovala, že se sešlo mnoho podnětných návrhů, a po dlouhých disputacích a bojích byl oceněn návrh paní Méďové, na kterém si porota považovala především slovní přesnost, stručnost a údernost hesla.
Poté se přistoupilo k losování. Všichni zúčastnění (kromě paní Méďové, protože ta už přece vyhrála) byly seřazeni podle abecedy a poté řádně promícháni. Pak nastoupil pan předseda poroty a metodou ententýkydvašpalíky byl vybrán vítěz. 

Všech zúčastněným děkuji za účast a oběma vítězům srdečně gratuluji. 

Pokud jste nevyhrály, nesmutněte, protože možná Vám už brzy Pat a Mat donesou další dárkomat. 

A pokud jste nevyhrály, ale stejně toužíte po nové kosmetice co nejdřív, tak Vám prozradím, že The All Natural Face mají zrovna 40% slevu na vše při uvedení kódu NEW SITE. Platí do 22.4.2011. Takže vlastně kompletní výhru můžete mít za $5,40 + $3 poštovné. A to je míň než 150,- Kč a moje konzultantské číslo je 1703. A až si budete objednávat, tak pamatujte, že hranice pro placení DPH je teď nově na hodně malé úrovni (€22 neboli asi $30, já na to včera myslela hodně, pak jsem realizovala objednávku, trošku jsem šachovala s tím, co koupím, a s tím, jak to budu platit, několikrát mi ta stránka spadla, protože The All Natural Face web je opravdu strašný, a tak jsem musela začínat úplně odznova, a nakonec jsem nakoupila za $32, objednávku jsem potvrdila a uvědomila jsem si to všechno až večer, tak uvidíme, jak se s tím celníci poperou...).
 

2 komentáře:

Děkuji za všechny komentáře!

Nestyďte se a řekněte mi cokoliv, pochvalte nebo zkritizujte, na tom až tak ani nezáleží. Pokud ovšem toužíte jen zveřejnit odkaz na svůj blog, raději s tím jděte... někam jinam, veškeré komentáře s odkazy, pokud ty odkazy nejsou k věci, budou smazány.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...