sobota 2. července 2011

Na cestě

Odjela jsem strávit několik dní na chatu. Vzhledem k tomu, že je to uprostřed malovesničky, neteče tam teplá voda a mým plánem je celý den se jen válet na dvorku a opalovat se (ono ale stejně bude pršet), nesbalila jsem si toho moc. Byla jsem skromná a úsporná, vybírala jsem produkty, které jsou užitečné, spolehlivé a multifunkční. Jestli chcete můžete se inspirovat.


Kosmetickou taštičku mám od Dove, byl to jakýsi dárkový balíček, kde jsem sprchový gel i tělové mléko darovala dál (taky Vás občas udivuje, jak velmi nedobře nás naši muži znají a jaké nám vybírají dárky?). Ale ta taštička je opravdu skvělá. Je dvoupatrová, nahoru si skládám péči, dolů si balím makeup. V tomto případě je dolní patro prázdné... a do horního patra jsem nabalila:


 • dětské ubrousky, značka Babylove z dm, pro odlíčení
 • Avéne, opalovací krém 50+
 • Nivea Sun, opalovací krém s Carotinem urychlujícím opálení, SPF 6 
 • A-Derma, Epitheliale A.H.: neskutečně drahý krém, který mi v lékárně doporučili na ekzém, přišla jsem domů, krém jsem uklidila a na ekzém jsem ho nikdy nepoužila, teď je prošlý a já si tím mažu ruce
 • zubní kartáček SpoKar, zubní pasta Odol
  A přece jenom se neobejdu bez nějakého toho potěšení a makeupu (mírnila jsem se, protože jsem si představila, jak by se můj otec tvářil, kdybych si do koutku s bojlerem vyskládala svou kompletní každodenně používanou makeupovou výbavu):
  Vyfocený není deodorant Nivea Black&White. Šampon jsem si nesbalila, protože vlasy si mýt nebudu. Hřeben jsem si taky nesbalila, protože mi nedělá problém si čtyři dny nečesat vlasy... Všem přeji krásný víkend.

   2 komentáře:

   1. kde se dá koupit TheBalm, TimeBalm ?

    OdpovědětVymazat
   2. elle, já ho koupila na feelunique.com (vycházel tam v daném okamžiku nejlevněji a měla jsem kupon na slevu), ale prodává se i na jahodě nebo jinde.

    OdpovědětVymazat

   Děkuji za všechny komentáře!

   Nestyďte se a řekněte mi cokoliv, pochvalte nebo zkritizujte, na tom až tak ani nezáleží. Pokud ovšem toužíte jen zveřejnit odkaz na svůj blog, raději s tím jděte... někam jinam, veškeré komentáře s odkazy, pokud ty odkazy nejsou k věci, budou smazány.

   Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...