úterý 24. února 2015

Becca: Mineral Blush Flowerchild

* nejsem si jistá, asi ji mám ze SpaceNK (jako gwp)

Tak nevím. Nad tím tady sedím už asi hodinu a jediný, co jsem napsala, je těch deset slov, kde jsem nakoupila. Asi mě nic chytřejšího nenapadá, co vlastně k tvářence napsat. Všechno by se to totiž dalo shrnout do několika bodů:

malé balení - to sbalíte kamkoliv
zrcátko vevnitř - využijete kdykoliv
odstín přirozený - s narůžovělým leskem
snadno se nanáší - máznete to bleskem
pigmentace veliká - stačí jenom ťupnutí
výdrž je dobrá - celý den dá bez hnutí
navíc ta barva - ta je fakt aaach
trošku jak Orgasm - ale lepší tak ňákTak asi přidám jen pár slov srovnání s tím Orgasmem, když už jsem to nakousla. I když jakože v balení to nevypadá, tedy spíš to vypadá přesně naopak, tak překvapivě na ruce je Becca vždycky ta tmavší a výraznější. Takže nejdřív nahoře a podruhé vlevo. Což je asi dané tím, že Becca je prostě víc pigmentovaná. Díky tomu se snáze a rychleji nanáší, dokonce mi i přišlo, že se lépe rozmazává a vůbec je to s ní takové pohodlnější. Stačí štětcem jen tak ťupnout, zatímco v Nars musím trošku zakroužit...

Další věcí je to, že Becca má prostě lepší odlesky. Nars je na mě až moc takový zlatavý, spíš mi to evokuje letní barvu, proto ho taky většinou nosím v létě, zatímco Becca má sice odlesky zlaté, ale s růžovo-lososovými podtóny, díky čemuž mi přijde taková univerzálnější. Ona vůbec Becca vypadá v balení dost obyčejně, prostě nenápadná oranžová s růžovou, taková skoro až nude, kde se občas zaleskne nějaká ta třpytečka. V plné síle to rozbalí až po nanesení, kdy nechá dost zajímavý odlesk, navíc barva je na pokožce mnohem intenzivnější, označila bych ji za lososově růžovou, tmavší teplou růžovou, univerzální růžovou-oranžovou ... nebo tak nějak prostě. Ono vůbec je to zvláštní, když se podíváte na barvu, tak Nars je víc růžový, zatímco Becca víc oranžová, přirozeně by se mi tedy měl víc líbit Nars, protože má barvu studenější, ale prostě ty zlaté odlesky z toho dělají při určitém dopadu světla velmi teplou barvu, takže ve výsledku je Becca studenější a sedí mé pleti lépe.

Na tváři jsou si obě docela hodně podobné, pomalu ani nepoznám rozdíl, jen při některých úhlech, kdy se ukáží odlesky, mi prostě Becca sedí barevně víc. Stejně jako Orgasm je to hodně univerzální odstín, který bude slušet hodně lidem, hlavně těm se studenějšími odstíny pleti, kterým se Nars může občas zdát až moc zlatavý. Jinak tedy na pleti vydrží obě tvářenky stejně dlouho, pár dní jsem chodila s jednou tváří takovou a druhou makovou a nepoznala jsem žádný rozdíl.

Velký rozdíl je v balení. Já asi nesnáším Narsovkou variantu. Ten pogumovaný povrch je fakt zlo největší. Každý mastný otisk prstu je tam vidět. A jak ho tam dáte, tak se ho nejspíš už nikdy nezbavíte. A když už se ho dlouhým čistěním zbavíte, tak se tam hned objeví nový. Zatímco Becca je tak krásně kulatá, malá, skladná, sice vypadá trošku jako ufo, ale pořád vypadá čistě a pěkně úhledně. 

Poznámka: Nars Orgasm mám jenom v paletce Foreplay. Samostatná varianta může být trošku jiná, přijde mi, že je trošku tmavší, o kousínek. A možná i trošku víc pigmentovanější.


15 komentářů:

 1. Já tka trochu brečím, že tuhle nádheru nevlastím :(: Je úžasná. Navíc zbožňuju ty jejich obaly. Kdyby ses jí náhodou někdy zbavovala, utrhnu ti ruce...

  OdpovědětVymazat
 2. Krásná tvářenka. Chtěla bych ji a Nars taky :-)

  OdpovědětVymazat
 3. Mě bohužel obal neuchvátil, za to obsah ano :)

  OdpovědětVymazat
 4. Tak dobře, něco si jako ujasněme - Ty si myslíš, že snad kradu? ;) :D
  Na cestě aktuálně mám "marcipán v mýdle" a další záležitosti a lákadla od Tebe......
  No, co k tomu dneska mám říct? Orgasm mě lákal, ale já jsem studený typ a prostě ta zlatá na mojí tváři není ono, s těžkým srdcem jsem ho tedy už kdysi vynechala a teď tohle...... no..... :)

  Takže Becca jako značka..... tu jsem chtěla prozkoumat..... ale tato tvářenka je fakt krásná a teď na ni budu muset fakt myslet :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. já nevím... kradeš? Becca je podle mě pro studený typ lepší než Orgasm. (a ráda bych také uvedla do záznamů, že rozhodně nenabádám kohokoliv ke krádežím.)

   Vymazat
  2. :) No, tedy takový alibismus ....toto.... :)
   No, nalákala jsi mě kvalitně ... ach jo :)

   Vymazat
 5. tak ta vypadá dokonale, a vzhledem k tomu, že Orgasm miluju tohle by mohla být další MUST HAVE

  OdpovědětVymazat
 6. no ten obal, ten je úžasný, krásný... líbí se mi víc než Orgasm, který mě, upřímně, nepřijde až tak zajímavý. jako jo, je to hezký odstín, ale kdyby se jmenoval jinak, tak z něj takový hit není :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. ty názvu u Narsu nemám ráda. ještě Orgasm fajn... to už se tak vžilo, ale ta moje paletka mi přijde názvem úplně ujetá.

   Vymazat
 7. Mně se tedy víc líbí Orgasm, ale kdoví, třeba je to tím jménem :D

  OdpovědětVymazat
 8. všem moc děkuji za komentáře!

  OdpovědětVymazat
 9. Pro ten obal klidně! Ale tyhle odstíny mě tolik neberou...jak jsem bílá, tak mi přijde, že mi nesluší snad vůbec. Už s Coralistou a Bella Bambou trochu bojujeme. Nebo jsem jen blbka a zybtečně zavrhuju něco, v čem bych byla nejkrásnější ;)

  OdpovědětVymazat
 10. Ha ha, kdybych si nepřečetla nadpis, tak si při pohledu na první fotku budu myslet, že nám tady prezentuješ snus :)))
  I když pravda je, že se snusem tolik parády neuděláš, teda vlastně žádnou.
  A snus mám sice ráda, ale tvářenky radši - teď si teda nejsem jistá, zda bych trefila odstín?? Ale asi jo. Možná i ten lesk bych jim prominula :D Jo, je krásná!!
  Verunka

  OdpovědětVymazat
 11. Tuším, že už jsem to tu psala, ale ta tvářenka se mi tak moc líbí. Líbí se mi ale i ty Narsovské, kterým propadnu úplně vždycky dát mi někdo vybrat, vždycky sáhnu po Narsu.

  OdpovědětVymazat

Děkuji za všechny komentáře!

Nestyďte se a řekněte mi cokoliv, pochvalte nebo zkritizujte, na tom až tak ani nezáleží. Pokud ovšem toužíte jen zveřejnit odkaz na svůj blog, raději s tím jděte... někam jinam, veškeré komentáře s odkazy, pokud ty odkazy nejsou k věci, budou smazány.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...