neděle 1. března 2015

Hugo Naturals: Kumquat Brown Sugar Body Polish

* koupené na iHerb

Nejsem si úplně jistá, možná jsem to neudělala, ale spíš se bojím, že jsem to udělala a tento peeling jsem snad i doporučila v rámci svých článků "co koupit na iHerbu". Nebo jsem jenom doporučila značku, že klidně kupujte? Já už fakt nevím, ale bojím se, že jsem to někomu někdy někde doporučila... a to by bylo fakt strašné, takže bych ráda odvolala, co jsem slíbila... a prostě to nekupujte, ten peeling je strašný. A fakt ho nekupujte.


Kde je problém? Asi tak v tom, že všude.

Takže první problém je v tom, že prostě ta konzistence je fakt divná. Když peeling nepoužíváte, tak se oddělí cukr od olejů, cukr klesne ke dnu a tam zatvrdne. Jakože fest zatvrdne. Si musím brát kovovou lžičku, abych ho z toho vykutala. Prstem to fakt nenaberete ani omylem. Nejdřív se to musí vykutat.

Druhý problém je opět v mastnotě. Hlavně... jak to kutám, tak olej stříká všemi směry, teče, šplíchá, mastí, na co dosáhne. Jako fajn, za to si prostě můžu sama, nemám moc zkušeností s mícháním peelingů dlátem. Ale pak to prostě na sebe nanesete a smyjete a mastný je úplně všechno. Olejový peeling Saloos je pro mě jednou z nejhorších peelingovacích zkušeností... ale tohle je fakt snad ještě horší.

No a prostě za třetí tohle vůbec nepeelinguje. To odkdy se dělá peeling s práškovým cukrem? To jakože cože? No dobře, není to možná práškový, spíš opravdu jemně namletý, ale stejně. Tohle prostě neopeelinguje nic. Vůbec nechápu, jaký by mohl být účel cukrového peelingu, když je cukr namletý. To je asi zase nějaká inovace, kde nikomu nedoklaply důsledky. To beztak vymýšlel nějaký chlap. Protože ve výsledku jsem akorát celá mastná a klouže to všude.

Jo a taky to voní dost divně.
16 komentářů:

 1. No nevypadá to teda moc lákavě, hlavně ta konzistence dost odpuzuje :/

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. konzistence fakt divná. jsem čekala něco jiného. škoda.

   Vymazat
 2. Já jsem peelingy přestala tak nějak kupovat celkově, doma si namíchám cukr/ sůl s troškou oleje, sem tam něco k tomu přidám a účinky jsou stejné, jak u kupovaného a je to levnější. Hlavně odpad ve sprše je mi za to vděčný :D Ovšem kdyby se mi do spárů dostala zase Buffy z Lushe, tak si jako nestěžuji že ;)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. když mě ty DIY nebaví. ale uznávám, že peeling s lógrem je ten nejvíc a nejlíp peelingovací vůbec. ale uvidíme, si taky občas říkám, že s kupovanými peelingy asi končím... v poslední době jsem jenom zklamaná.

   Vymazat
 3. Podle popisu mi to připomíná mnou vyrobený peeling z cukru a kokosáku. Nejdřív byl super, ale pak cukr klesl dolů... naštěstí nezatvrdl, protože peelingu nebylo moc a stihla jsem ho spotřebovat. U doma vyrobeného peelingu by to ani nebyla tragédie, ale ten tvůj určitě nestál pár korun.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. bohužel nestál pár korun, ale zase to nebylo nic extrémního. tenkrát byl dolar ještě jenom za 20 a já měla slevu... ale i tak no, nic moc.

   Vymazat
 4. "To beztak vymýšlel nějaký chlap." :D

  OdpovědětVymazat
 5. Od Hugo Naturals mám len jednu vec - vanilkovo-pomarančový mist a tá vôňa je úžasná :) Škoda len, že ju dlho necítiť...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. jo misty taky mám někde asi dva... ale mně moc nevoní a přijdou mi to takové jako zbytečné. jo a nelíbí se mi jejich složení, hlavně ten glycerin mi přijde zbytečný.

   Vymazat
 6. mně připadá, jako by tam byl ještě lógr z kafe, br. Saloos jsem taky neměla, ale tohle beru jako dostatečné varování, ať oba nikdy nezkouším :D.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. kafe tam není. jen to má takovou divnou hnědou barvu... no a Saloos je docela oblíbený, ale já bych každému doporučila se Saloosu vyhnout obloukem.

   Vymazat
 7. :-D "nemám moc zkušeností s mícháním peelingů dlátem" :-D
  Mě k tomu napadlo jako první, jestli už není starý... tak asi ne.
  Jednu z nejhnusnějších vzpomínek mám na pár měsíců odstavený cukrový peeling, po otevření mě měla odradit podivná "nevůně" a od pohledu divná konzistnce, ale až když jsem se jím řádně podrápala a koupelnou se začal šířit lehce nažluklý odér, pochopila jsem varování zcela. Zatím to byl můj poslední cukrový peeling, teď mám solný a sušenkový od LUSHe.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. já si taky myslela, že možná je starý, a přistupovala jsem k němu s respektem. ale pak jsem zjistila, že zatuhne pokaždé, když ho nechám stát na pár dní... a můžu to tím dlátem zase kutat nanovo.

   Vymazat
 8. Tak toto je cele zle. Ked narazim na nejaku uplne nepouzitelnu a "nelogicku" vec, tak si vzdy poviem, ze to musel vymysliet nejaky chlap ;)
  Mohla by som ta poprosit o tip na nejaky sprchovy (nie olejovy) peeling, ktory je naozaj drsny a poriadne obrusuje? Dakujem.

  OdpovědětVymazat
 9. Ceano. ale bohužel bude končit, takže utíkej rychle do BIOOO, dokud ho mají. nebo potom ještě Natura Siberica rakytníkový, ten mi přišel taky docela fajn. no a Pure Fiji, že ano. týjo, akorát teď koukám, že ne olejový... tak to asi nevím, to je potom asi nejlepší prostě lógr z kafe a plážový písek? všechny sprchové, co jsem vyzkoušela, mi vždycky přišly strašně jemné, spíš jen jako sprchový gel se zrníčky.

  OdpovědětVymazat

Děkuji za všechny komentáře!

Nestyďte se a řekněte mi cokoliv, pochvalte nebo zkritizujte, na tom až tak ani nezáleží. Pokud ovšem toužíte jen zveřejnit odkaz na svůj blog, raději s tím jděte... někam jinam, veškeré komentáře s odkazy, pokud ty odkazy nejsou k věci, budou smazány.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...