pátek 29. ledna 2016

Instagram! Konečně?

Tedy takové to médium plné obrázků a bojů o srdíčka. A nejspíš mnohem více dalších věcí. Místo, kde je důležitější líbivý obrázek než duchaplný text. Stránky, kde vládnou # a které nejspíš nejsou úplně pro mě, protože mě v podstatě nebaví fotit a focení mobilem mě baví ještě míň. No ale neodsuzujme, dokud to nepoznáme, takže nově mě najdete i na Instagramu.

Trošku jsem o tom přemýšlela, k čemu bych vůbec Instagram mohla využít. A nejspíš ho budu používat spontánně. Takže třeba na okamžité dojmy. Recenze na pokračování. Proto bych asi spíš doporučila: podle mého Instagramu nenakupujte. Si tam občas budu jen třídit myšlenky, které nemusí mít dlouhého trvání. Asi tam budu dávat i strohé dojmy ze spotřebovaných vzorků, protože mě přestalo bavit psát na blog o každém prdu z pytlíčku, na druhou stranu ale některé vzorky za zmínku stojí. Taky tam budu dávat nákupy nejen kosmetické. A občas třeba nějaké to selfie... no uvidíme, kam se dostaneme. 

A doufám, že se nedostaneme do instagramáckých klišáckých vod. Však víte ne? Fotky obědů - #instafood. Fotky snídaní - #mojekaše. Fotky dalšího jídla - #foodporn. Fotky dětí - #instamáma. Fotky rodinné - #familytime. Fotky kafové - #starbucks. Fotky z kabinek - #shoppingismycardio. Vystylované domácí fotky - #myhome. A další. Ono to k tomu totiž svádí. Podělit se o všechny možné detaily i o ty, které by měly zůstat v soukromí. Takže doufám, že zůstanu u svých bezprostředních jen mírně soukromých a naprosto nedokonalých fotek. I když tedy k tulipánovému klišé jsem se už dostala.

Zatím mě to baví, jsem zvědavá, jestli to bude bavit ještě někoho dalšího. A klidně mi můžete dát nějaký pěkný tip, koho sledovat... Mně najdete tu @denjekrasny.


8 komentářů:

 1. Super... hneď som si ťa pridala (: Lebo tvoj blog je pre mňa také vodítko, čo áno a čo nie... kde a čo kúpiť (: Takže veľa šťastia v instagramovaní

  www.danielainthelibrary.com

  OdpovědětVymazat
 2. My už se přidáné máme, tak hodně zdrau v insta světě. Akorát tip ti asi nedám, protože hodně lidí stejně jako v blogovém světě sleduju jen pro bizarní pobavení, pak nějaké kamarády a kočky a laky, které asi moc neberou tebe.. ale díky tobě jsem objednala jako dárek pro kámošku ten set Illamasqua, tak snad bude mít úspěch:-)

  OdpovědětVymazat
 3. Jo, jo...taky jsem se mu dlouho bránila a už tym taky jsem:-) (siraelxy:-))

  OdpovědětVymazat
 4. Já jsem si IG zřídila, protože na psaní blogu čas nemám, ale aspoň takto můžu prodrbat s podobně postiženýma nějakou tu kosmetiku. Fotky dětí tam rozhodně nedávám, příčí se mi to, Starbucks nepiju (bo to není kafe), kytky mi rostou max. na zahradě. Doporučuji Iwi, tu ale beztak už znáš, nebo tetuzprahy - ta fakt baví.

  OdpovědětVymazat
 5. Cože?! I Ty? Takuzjsemtamtaky :-), vůbec to neumím a snad ani moc umět nechci, ale vložila jsem fotku vlastního vytuněnýho blátíčka!

  OdpovědětVymazat
 6. děkuji všem za komentáře. tak uvidíme, jestli mi to tam vůbec půjde, zatím mám pocit, že nemám koho sledovat, protože mě ani tak nezajímají líbivé obrázky a vlastně ani haštagy...

  OdpovědětVymazat
 7. Hned jsem si tě přidala, určitě mi zpestříš svými příspěvky odběry. Sama posílám jen nárazově zajímavosti ze světa okolo, co stojí za vyfocení (a sleduju pouze kamarády, kteří to berou podobně), takže žádný tip nemám, ale přeju hodně zdaru na Instagramu :)

  OdpovědětVymazat

Děkuji za všechny komentáře!

Nestyďte se a řekněte mi cokoliv, pochvalte nebo zkritizujte, na tom až tak ani nezáleží. Pokud ovšem toužíte jen zveřejnit odkaz na svůj blog, raději s tím jděte... někam jinam, veškeré komentáře s odkazy, pokud ty odkazy nejsou k věci, budou smazány.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...