středa 7. června 2017

5 způsobů, jak vás Omorovicza Moor Cleanser zklame

* dostala jsem jako GWP z cultbeauty

A víte co? Tohle mě fakt zklamalo. Jako neskutečně. Průměr. Až sprostý průměr. Absolutně průšvihový průměr, když vezmeme v úvahu cenu za plné balení. Jako jo, já to spotřebovala, ale srdíčko v tom nebylo. Tak to vezmeme popořádku.
  • cena aneb za plné balení zaplatíte skoro padesát liber, vím, že s Brexitem nám ten kurz libry trošku kolísá, ale dokážu si představit spoustu jiných produktů, za které těch jeden a půl tisíce třeba utratím i ráda.
  • konzistence byla asi největším zklamáním, opravdu jsem čekala, že to bude jako jejich černý balzám, ale lepší, jenomže tohle je prostě klasický glycerinový matlavý gel, čekala jsem krémovou až olejovou konzistenci, místo toho jsem dostala tenhle glycerinový šedivý zázrak, jo správně ani to není slušně černé, jen tak špinavě šedivé.
  • zrníčka jsou tam naprosto zbytečná, vlastně ani nechápu, proč tam jsou, co tam mají jako dělat, jaký je jejich účel? nepeelingují, nějak extrémně nečistí, jen tam prostě jsou.
  • po umytí je pokožka docela fajn, gel nevysušuje, ale zase jako to není nic výjimečného, něco takového dokáže každý jiný čistící gel s třetinovou, třeba i pětinovou cenou.
  • tak celkově je to prostě průměr, měla jsem od Omorovicza i pěnu (stejné balení, lepší produkt), černý čisticí balzám (opravdu černá a hezky čistí) a obojí bylo prostě o několik tříd lepší než tento jílový čistič, škoda no.
A něco pozitivního? Docela pěkně to voní. Dneska to bylo krátké, ale úderné, což?
složení jsem zapomněla vyfotit, tak tady okopírované:

Aqua (Hungarian Thermal Water), Caprylic/Capric Triglyceride, Glycerin, Cetearyl Ethylhexanoate, Silt (Hungarian Mud), Theobroma Cacao (Cocoa) Seed Butter, Stearic Acid, Cetearyl Alcohol, Cetearyl Olivate, Sorbitan Olivate, Saccharomyces Ferment Extract, Zinc Oxide, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Disodium EDTA, Tocopherol, Parfum (Fragrance), Eucalyptus Leaf Oil, Mentha Piperita(Peppermint) Oil, Phospholipids, Xanthan Gum

0 postřehů:

Okomentovat

Děkuji za všechny komentáře!

Nestyďte se a řekněte mi cokoliv, pochvalte nebo zkritizujte, na tom až tak ani nezáleží. Pokud ovšem toužíte jen zveřejnit odkaz na svůj blog, raději s tím jděte... někam jinam, veškeré komentáře s odkazy, pokud ty odkazy nejsou k věci, budou smazány.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...