úterý 15. srpna 2017

Bee Good: odličovací balzám

* koupila jsem na beegood.co.uk

Nemám nějak pocit, že bych od krémového odličovače čekala až moc. Chci, aby mě odlíčil a aby mě přitom něčím neštval. Jasně, kdyby bylo jen po mém, tak bych se třeba odličovala jenom s Emma Hardie. Ta mi vyhovuje po všech stránkách: vůně, konzistence, účinky, všechno. Ale že je po mém trošku jinak a že nedokážu nechat nenechavé prstíky, co pořád kupuji nové a nové a nezkoušené a ještě novější, tak mi doma skončil tento včelí odličovací balzám.

Jako on není špatný, vůně mě ničím neohromuje, ale ani ničím neštve. Dokáže to odlíčit. A nenechává to nepříjemné povlaky. Je to čistě přírodní a navíc #jevtomMED. Ale naprosto neskutečně mě to irituje svou konzistencí. To je prostě všechno špatně.No dobře odvolávám, co jsem řekla, a říkám, co jsem neřekla. Mám vysoké požadavky na odličovač. Chci, aby měl hebkou klouzavou konzistenci. Aby mi přilnul k pokožce, zároveň aby po pokožce klouzal. Chci se namasírovat jemnou vrstvou, ale nechci, aby mi to teklo všude. Musí to být tak akorát. Pro tu odličovací masáž a je mi přitom úplně jedno, že si masíruji po obličeji celodenní makeup, stejně to hned stáhnu hadříkem a teplou vodou. Navíc takový odličovací balzám musí jít dobře umýt, bez povlaků a bez rádoby hydratace. Chci od odličovacího balzámu jen jednu věc: musí umět odlíčit. A tuhle jednu věc prostě musí umět sakra dobře. Asi chci přeci jen moc.

Konzistence Bee Good je krémová. Doteď fajn. Hutnější, netaje teplem, spíš jak hutný krém to je, takže se to trošku hůře nanáší, proti klouzavé nebeskosti Emma Hardie je to docela špatný výkon, ale to bych mu i odpustila. Problém totiž nastane na pleti. On se totiž ten odličovací balzám při masáži začne postupně vsakovat. Z čehož vyplývá, že na pleti toho je pořád méně pro pořádnou odličovací masáž. Zároveň je na pleti stále více částečně rozpuštěného a znovu přilnutého makeupu. Mapuje to, cuckuje to, vypadá to fakt ošklivě. Jasně, pak hned beru mokrý ručníček a všechno to z obličeje bez problému stáhnu, ale těch pár sekund, kdy je krém vsáknutý a já celá skvrnitá od makeupu... tak to je přesně ten kritický moment, který neodpustím, však se na to podívejte, co to vytvoří. Snad tam i něco uvidíte, ještě nikdy jsem si nefotila odličovač v akci, to zas byla akce.Ani to složení není až takový zázrak, kromě včelích složek tam není nic, co by mě nějak předehřálo na opakování. Asi se raději odlíčím obyčejným olejem, který ani nebude emulzifikovat, ale zaručí mi tu klouzavost a mastnost, kterou přesně mají mazlíčci rádi.

Tak nějak vám tento odličovací krém prostě extrémně nedoporučuji. To už raději třeba jděte a kupte si pikslu bambuckého nebo i ten kokosový, rozhodně vám to jako odličovač poslouží lépe. Sice v tom nebude med a nebude to tak hezky vonět, ale komfort při odličování bude o dost vyšší. A navíc medem se můžeme pomazat hned po odlíčení a umytí, ne?

6 komentářů:

 1. A jak jej používáš? Na navlhčenou tvář nebo na ještě suchou namalovanou? Mě ty krémový odličují právě na nenavlhčenou pleť :/

  K.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. používám na suchou. všechnu čisticí kosmetiku vždycky jenom na suchou. s mokrou jsem snad ani nikdy nezkoušela.

   Smazat
 2. Nekdy veci funguji lip nez co se pise na obalech, u alverde myciho kremu je napente, ale lip odlicuje na sucho...a treba gelovy a praskovy jsou lepsi na navlhcenou, ale to je to druhy cisteni no

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. jsem návod na obalu nečetla... jakože to mám zkusit zítra napěnit?

   Smazat
 3. Nezkousela jsi od The Farmacy jejich Green Clean? Take mi naprosto vyhovovala Emma, pak jsem ale jednou zkusila ten Green Clean a vyhovuje mi asi víc.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. tak ten jsem nezkoušela. ale teď asi chci. děkuji za tip.

   Smazat

Děkuji za všechny komentáře!

Nestyďte se a řekněte mi cokoliv, pochvalte nebo zkritizujte, na tom až tak ani nezáleží. Pokud ovšem toužíte jen zveřejnit odkaz na svůj blog, raději s tím jděte... někam jinam, veškeré komentáře s odkazy, pokud ty odkazy nejsou k věci, budou smazány.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...