úterý 8. srpna 2017

May Lindstrom: The Youth Dew

* dostala jsem jako GWP z cultbeauty

O tomto oleji se říká, že je extra lehký a že je extra regenerační. 20 super olejů, lehká konzistence, co se může používat ráno i večer, samotná i pod makeup. No já vám tedy nevím. Tak obyčejný olej se hned tak nevidí.

Co se mi líbí, je barva a vůně. Pozitivní oranžová, což je nejspíš z rakytníku a ze šípku. A vůně je jemná, rozhodně je to nejméně voňavý produkt od May Lindstrom, co jsem zkusila, ve smyslu intenzity vůně. Ale voní mi to, to zase jo. Trošku orientálně jako všechny May Lindstrom produkty. Ale zase to není jakože vůně roku, do které bych se zbláznila jako třeba u Honey Mud. 

Konzistence mi přijde jako takový střed. Není to nejmastnější olej, co jsem kdy namazala, ale ráno pod makeup bych si ho taky nedala. Přeci jenom mu to trvá pár desítek minut, než se beze zbytku vstřebá. Večer s tím problém nemám, ale na ráno to opravdu není to pravé ořechové.

A ještě třetí věc, co se mi na oleji/séru líbí. Obal. Krásná luxusní lahvička, černá se vším všudy se zlatým písmem a logem. Dobře se používá, je funkční, nikde to neteče a olejově to nezlobí. Tedy jsem si hodně dlouho myslela, problémy totiž nastanou ke konci, bohužel jsem musela asi tak 5 ml oleje nakonec vylít, protože pumpička už k němu nedosáhla. To je zásoba na měsíc a možná ještě kousek. To je čtvrtina oleje v balení. V balení, co má jenom 20 ml a stálo nějakých sto liber. No nevím, to není úplně fajn.

Nejdůležitější jsou samozřejmě účinky. Účinky, o kterých jsem vám zatím moc neřekla. A asi ani víc neřeknu. Na mě to má prostě účinky nula celá nula. Kdybych se namazala prostě šípkovým (mi přijde konzistencí nejbližší), nějakým levnějším... nepoznám rozdíl. May Lindstrom namaže a to je asi tak všechno. Nějaké významné účinky na regeneraci nebo hydrataci to prostě nemá. Jasně oceňuji, že to neucpává póry, ale to ani jiné oleje... jiné oleje, které stojí třeba desetinu a které mají funkční balení až skoro do poslední kapky.

Tak si to nějak přeberme...
0 postřehů:

Okomentovat

Děkuji za všechny komentáře!

Nestyďte se a řekněte mi cokoliv, pochvalte nebo zkritizujte, na tom až tak ani nezáleží. Pokud ovšem toužíte jen zveřejnit odkaz na svůj blog, raději s tím jděte... někam jinam, veškeré komentáře s odkazy, pokud ty odkazy nejsou k věci, budou smazány.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...