středa 24. ledna 2018

Spotřebováno: Nexcare, Mádara, The Ordinary, Bravura

Tož tak po nějaké té době se vrací i spotřebováno, tedy tentokráte za prosinec. Jo v prosinci to se nakupovalo. Celkem 50 kusů do plusu, což tedy bylo tím, že mi přišly objednávky z černého pátku, a taky nejspíš tím, že se mi opravdu dobře chodilo do drogérií. Ovšem do toho i 26 kusů plných a 24 kusů vzorkových (hodně pytlíčků) do mínusu spotřebováno. Takže vlastně dobrý...

I když tedy musím uznat, že mi přibylo hodně šamponů, hodně The Ordinary, hodně Bravura a tak nějak i hodně třeba krémů na ruce a vůbec věcí, které nepotřebuji. Tak co už no.


Nexcare náplasti (oranžové 2 velikosti): Už jsem říkala, že ty náplasti miluji? Asi říkala, minimálně na instagramu jsem se snad zmínila, myslím. Pokud ne, pokud jste to ještě neslyšeli, tak tyhle náplasti miluji. Jsou jako Cosrx, ale levnější. Funguje to jako kouzlo, večer nalepíte na pupínek, ráno je pupínek menší, případně není vůbec.

Kocostar Tulip Mask Sheet: Tahle maska mi nebyla sympatická. Ono vůbec sheet masky nejsou úplně pro mě, přijde mi to takový fastfood v péči o pleť, navíc je to pokaždé plné glycerinu a použijete to jenom jednou, takže jak vědět, že mi to neudělá nic špatného. Ale ... ale ... v poslední době mám na sheet masky asi nějaké štěstí či co, jsem vyzkoušela za prosinec a leden dvě, jedna z nich byla tato... a pokaždé mě ráno účinky ohromily. Hydratovaná, napnutá, regenerovaná, vyspaná pleť. A nebo je to tím, že jsem je začala používat ne jako masku, ale jako spací masku... musím to víc prozkoumat.


Balance Me BB Natural Perfection With SPF25: No nevím, tohle bylo spíš tak jako průměrné. Prostě přírodní rádoby tónovací krém, co vůbec netónuje a kryje ještě méně. Ještěže to bylo jen malé balení. Jako jo, bylo mi to na pleti příjemné, ale makeup mi to na pracovní den nenahradilo a pokud přírodní opalovací krém, tak dám přednost Balance Me tomu obyčejnému opalovacímu bez tónovacího efektu. Který jsem si jen tak mimochodem právě rozbalila třetí balení, aneb nejlepší opalovací krém na zimu!

Mádara Exfoliating Oil-to-milk Scrub: Ach to tak krásně vonělo, že tomu odpustím i fakt, že nemám Mádara moc ráda. Jako peeling to bylo docela jemné a bavil mě i ten efekt, že se z toho dělá mléčná tekutina, co jde normálně umýt bez nějakých povlaků a tak. Jako u tohoto bych možná i zvážila, že by se mi líbilo mít doma plné balení.

The Ordinary Lactic Acid 5% + HA 2%: A tohle jsem si už pořídila znovu. Tak nějak. Jsem si pořídila tu silnější verzi 10% a jsme spolu zatím spokojené. Nepřijde mi to nějak nadbytečně agresivní, zjemňuje to, regeneruje to. Používám každý večer po kyselinovém tonikum (od By Wishtrend s mandlovou). A na moji pleť to není moc, spíš bych řekla, že tak akorát, prostě kyseliny navěky a zrovna mléčnou jsme si s mojí pletí zamilovaly obě. Článek o The Ordinary patří k nejnavštěvovanějším na blogu, asi to každého zajímá, takže k němu můžu klidně dodat, že tahle séra s lactic acid rozhodně stojí za vyzkoušení.

Bravura Glycolic Acid 10%: Jak jsem napsala v posledním článku, tak glykolové se doma postupně zbavuji a jsem ráda, že tohle už je pryč. Ještě mi tedy v koupelně zbývají zbytečky červeného peelingu od The Ordinary a ten si docela určitě nebudu pořizovat znovu. Stejně tak si znovu nepořídím ani tuto Bravura. Jako ona svou práci odvede, ale pálí mě na pleti a je mi ulepená, přitom práci udělá tu samou jako lactic acid, tak proč se s tím pálit a proč se s tím lepit, když nic nového nepřinese.


Benefit They are real!: Můžu říct, že jsem úplně nesnášela tu bambulku na konci? Nesnášela jsem ji, vždycky mi někam umístila cucek, co jsem pak nevěděla co s tím. Jinak ale fajn, ovšem jako na plnou velikost to úplně nevidím, bylo to zajímavé, zkusit si drahou řasenku, ale pořád jsem fanda spíš Kevyn Aucoin Essential.


Balea Body Perfection Mousse-to-oil bodyschaum: A tohle jako zase jo. Dokonce jsem zvažovala, že bych si koupila náhradní balení, ale regály v drogériích už byly prázdné. Ještěže tak, mám tělových mazadel do zásoby na celý letošní rok. Tohle ale bylo super. Vonělo mi to, na takové to pečlivější mazání to nebylo, ale na každodenní šup sem šup tam to byla ideálka. Jo a ta pěna mě prostě bavila dost.

Maria Nila šampon a kondicionér True Soft: Ani tento šampon nebyl k zahození. Tedy kondicionér za mě ne, nevoněl mi a tak nějak bych se i v účincích bez něho obešla. Ale šampon fakt byl fajn. Vůbec se mi po něm nemastily vlasy, přitom ale vyživil a uhladil a tak nějak zhezčil.


No a to je vše.

1 komentář:

Děkuji za všechny komentáře!

Nestyďte se a řekněte mi cokoliv, pochvalte nebo zkritizujte, na tom až tak ani nezáleží. Pokud ovšem toužíte jen zveřejnit odkaz na svůj blog, raději s tím jděte... někam jinam, veškeré komentáře s odkazy, pokud ty odkazy nejsou k věci, budou smazány.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...