neděle 1. září 2013

Srpnová bilance

A máme tady pokračování našeho oblíbeného seriálu "podívej se, zlato, na rozdíl od ní já jsem úplně normální". Takže... zavolejte své drahé polovičky, usaďte je před monitory a ukažte jim, že ty vaše kosmetické nákupy jsou oproti těm mým tak malých rozměrů, že ani není třeba je zmiňovat! Abych to čekání na konečné číslo zkrátila, začnu dneska rovnou nákupy, které se vyšplhaly na 42 kusů. Což dle mých standardů je tak jako zhruba normální. Alarmující je, že ze 42 kusů, jsem koupila 8 pleťových masek a 7 čistících gelů/krémů/pěn. To už není úplně normální, ale nevadí... jsem měla tento měsíc asi silnou potřebu čistoty. Jo a taky jsem koupila 5 tvářenek a to je přeci naprosto normální!
Teď už se dostáváme k tomu, proč jsem měla tak intenzivní potřebu čistoty a umývání... ono mi totiž v koupelně snad všechno došlo. A najednou mi přišlo, že prostě nic nemám. Že si musím koupit nějakou čistící pěnu na ráno. A čistící krém na večer. No a tak nějak jsem se zapomněla, to je problém s internetovými nákupy, že dokud to domů nedojde, pořád mám pocit, že mi to doma chybí... a tak jsem během dvou týdnů koupila 7 čistících gelů/krémů/pěn. Proč jsem koupila tolik pleťových masek, když už jich mám doma kupu, mi není moc jasné, asi to je tím, že moje pleť je pořád hnusná a momentálně si myslím, že pleťová maska ji spasí.

Abychom to dále nenatahovali, ještě prozradím konečnou bilanci. 7 kusů jsem darovala, 2 si zasoutěžily, 29 (a dva pytlíčky) jsem spotřebovala... takže to máme konečné číslo +7!*** Natura Siberica Cleansing Foaming Mouse (recenze)
Pěna asi není špatná, nakonec jsem si ji docela oblíbila, ale stále si pamatuji to zklamání, když jsem ji začala používat. Není totiž vůbec tam pěkně krémová jako Bioré. Což asi bude docela logická cena za přírodní složení... a vlastně ta pěna fakt pěkně čistila a odličovala a byla bohatá, ale raději vyzkouším něco jiného a třeba najdu přírodnější alternativu k Bioré.

**** Blanchette B Micellar Cleansing Water
Já na ty micelární vody nejsem a klidně mi to zase nandejte, ale mi to přišlo úplně to samý jako Bioderma.

**** ÜNT Acne control toner (oblíbené)
Tohle je asi nejlepší toner, který jsem za poslední rok vyzkoušela. Nebo možná Silk Naturals byl lepší, ale z pohledu ceny a poštovného ÜNT vítězí a určitě si někdy koupím další balení. Jinak tohle byla moje už snad druhá nebo dokonce třetí lahvička, ale až teď to moje pleť pochopila... že tohle je prostě to ono.

*** Crushed Botanicals Organic & Soothing Detox Face Wash (recenze)
Čistící gel to nebyl špatný a během používání jsem z něho byla fakt nadšená, ovšem zvláštní je, že po něm ani nesmutním... asi jsem to překonala a rychle se přeorientovala na všechny nové čistící gely, které jsem tento měsíc koupila. Ale kdybych náhodou zase někdy potkala za rozumnou cenu, klidně koupím znovu, je to černé, voní to příjemné, čistí to dobře, nevysušuje to... co víc bych si mohla od čistícího gelu přát!** alverde Peeling Aprikose Calendula (recenze)
No já vám nevím, je tam strašně málo zrníček, ale voní to docela příjemně. Na peelingy navíc moc nejsem, doma mám právě zásobu asi tak na další tři roky... pravděpodobnost, že si tento alverde někdy v dohledné době koupím znovu, je dost nízká.

***** Elemental Herbology Facial Glow
Evolve kyselinová maska mi přijde lepší, ale mám doma ještě pár těchto vzorkových balení Facial Glow, takže třeba tento názor ještě změním.

***** Elemental Herbology Facial Detox (oblíbené)
Tuhle masku mám moc ráda, prý je REN detox ještě lepší? Že by? No každopádně doma mám zásobu malých tubiček EH a velkých balení pleťových masek jiných značek, takže REN fakt nepotřebuji.

* Matis Réponse Délicate Moisturising Cream (recenze)
No jasně a denní krém mi došel až měsíc po tom, co jsem spotřebovala veškerou další péči od Matis. Tento krém mi nepřišel ničím výjimečný... a pravděpodobnost, že bych si koupila plné balení, je fakt nulová. Sice bylo docela v pohodě se tím mazat, ale to je asi tak všechno.

** Beija Flor Amazon Antioxidant Treatment
Si nemůžu pomoct, ale tuhle značku mám tak nějak naprosto nelogicky a iracionálně ráda, nejspíš je to kvůli balení a v tomto případě i kvůli názvu... zkuste odolat něčemu, co má v názvu Miracle Blend. Přitom jejich pleťové mýdlo mě naprosto zklamalo, jejich tuhý šampon byl katastrofický a tento krém byl... no nejlépe to asi vystihuje, že mastný. Navíc se ani nevstřebával, zase mu ale musím přiznat, že mi neucpával póry, dost super voněl, ale jsem se po něm docela leskla... docela hodně... docela dlouho. Používala jsem ho tedy hlavně v zimě na noc a nedávno jsem na něj narazila ve skříni, zjistila jsem, že je skoro na dně... tak jsem ho prostě vymazala na ruce, protože jsme najednou získala neodbytný pocit, že se mi v tom horku kazí. Jo a docela pěkně voněl, to se mu zase musí přiznat.***** NIP+FAB Mango Smoothie
A Ladybox si v dnešní spotřebě může připsat první zářez. Já se sice nemažu, tělová másla nekupuji a vůbec se tak nějak v té běžné péči o pokožku celého těla nevyžívám... ale když jsem zjistila, že tahle tělová másla se přestávají vyrábět, okamžitě jsem si koupila plné balení. Chtěla jsem hlavně toto mango, protože nejvíc super voní... ale mango už neměli, takže jsem chtěla to třešňové, ale to prý voní uměle... no stejně jsem si ho musela koupit, ovšem přidala jsem k tomu i to pistáciové, které voní údajně božsky... už jsem to všechno očuchala a vyzkoušela a nejvíc mi fakt voní to mango! Každopádně mám zásobu tělových másel na další rok... 

** Duck Island Body Lotion
Se mi možná budete smát, a je pravda, že to vonělo jako jar nebo osvěžovač do záchodu, ale mně to vonělo. Ne ze začátku, to je pravda, ovšem na těle se mi ta vůně docela rozložila a rozvoněla... a bylo mi to dost příjemné, navíc vůně se mě držela i den... no plné balení si určitě kupovat nebudu, na to mám doma teď už 2 kelímky NIP+FAB, ale rozhodně jsem k pelikánovi zaujala smířlivější postoj než zbytek české blogosféry.

*** Palmer's Concentrated Cream (for hands, elbows, knees, feet)
Palmer's kakaové máslo se tady objevilo v prehistorickém období, kdy jsem napsala, že to je můj nejoblíbenější krém na nohy. Někdo se pak někde v komentářích zeptal, jestli tím myslím ten speciální Palmer's krém na nohy, tak to jsem nemyslela, protože v té době jsem ho neměla ještě ozkoušený. Ale teď už ho vyzkoušený mám a můžu říct, že je naprosto stejně skvělý. Rychleji se vsakuje než máslo v piksle, trošku hůř (méně čokoládově) voní, ale zase mi přijde, že mnohem lépe pečuje. Věřili byste mi, že jsem toto léto neměla vůbec popraskané paty? A jsem ani moc nepemzovala... to všechno díky tomuto krému!** L'Occitane a Crabtree&Evelyn krémy na ruce se mi doma nějak nahromadily. Se mi asi budete smát, ale já tyhle krémy nemám moc ráda. Přesto jsem si zhruba před rokem nakoupila kupu tubiček. A všechny jsem používala synchronně tak, aby mi došly zároveň... jen tak pro zábavu, což tedy ten vtipný a dlouho očekávaný moment nastal teď v srpnu, konečně. Doufám, že budu natolik uvědomělá, že už je kupovat nebudu. Ale nikdy neříkej nikdy, že ano. Pokud bych už musela, tak nejvíc mi voní CE granátové jablko nebo LO ten bambucký základní. Jejich pečující schopnosti mi přijdou naprosto stejné, tedy ne moc velké, ale v létě to v pohodě stačí! (recenze, vůně a recenze)***** Pure Fiji Coconut Milk Shampoo bílý zázvor
A tady si Ladybox připisuje další zářez. Vzorek šamponu jsem měla v krabičce někdy v listopadu asi a okamžitě jsem se zamilovala. Musela jsem si koupit plné balení. Dokonce jsem si koupila dva! Mango mám ještě stále v koupelně. A i po půl roce používání tyto šampony stále miluji. Je pravděpodobné, že i přes tu vysokou cenu si koupím další. Moje vlasy jsou totiž tak nějak s Pure Fiji hezčí! Hebčí, hladší, úžasně mi voní asi tři dny! a navíc mají i objem. (Jo ale pokud se zeptáte, tak Pure Fiji kondicionér nejspíš nepotřebuji.)

** i+m Berlin šampon
No na vyzkoušení to bylo v pohodě a to je asi tak všechno. Nejlepší byla citronová vůně. A sice ten šampon nakonec umyl všechno, ale moc nepěnil a byla ho dost velká spotřeba.

** libebit Šumivé tablety (jedna meduňková a jedna levandulová)
libebit šumivé tablety moc nešumí. Jakože vůbec, šumivé extáze jako u Lush balistik se nedočkáte. Na druhou stranu jsou ale docela pěkně mastné a jako fakt vás namažou a vanu ani nezmažou, což je dobře. Ale moc nevoní a vůně nevydrží.
** Etude House BB Magic Cream (recenze)
Ach můj první BB. Teď už vím, že existují BB pro mou pleť lepší a víc krycí, ovšem jestli hledáte jen lehké krytí a hodně hydratační a lehkou konzistenci, tak tady jste na správné adrese. Navíc odstín tohoto BB je docela tělový, mírně oranžový (v dobrém slova smyslu), pokud vám BB krémy přijdou našedlé, tak tady Etude House nabízí alternativu.

*** Yves Rocher Vyhlazující báze pod make-up růžová
Až se divím, že jsem vám o téhle bázi nikdy nenapsala. Je to totiž jedna z mála bází, která mi naprosto vyhovovala. Nemám ráda silikonové průhledné jako Dermacol, protože se mi nelíbí, jak na pleti vypadají. Tahle báze dokázala i bez makeupu sjednotit pleť, zakrýt drobné nedokonalosti a tak nějak mě zkrásnět. Ono totiž, když už na sebe něco mažu, tak chci vypadat lépe, až si to namažu... což přesně tato báze dělá.

*** Silk Naturals BHA Toner
Silk Naturals tonery zbožňuji, tento nebyl výjimkou, i když tedy přiznávám, že jeho AHA varianta mi vyhovovala víc (víc toho s mou pletí dělala).

*** Silk Naturals Awesome Sauce Serum
Tak vám tedy nevím, ale tohle s mou pletí nedělalo vůbec nic. Což je nejspíš tím, že nějaký super antioxidační účinek se ukáže až při dlouhodobém používání a možná ani potom ne. Takže jako fajn, používala jsem, sérum se docela pomalu vsakuje, chce to tak dvě minuty v klidu, ale alespoň se z obličeje nedrolí!

* Just Pure Minerals Linen Concealer
No ten korektor není špatný, ale odstín Linen je bílý. A já třeba jsem bílá, ale zas tak bílá nejsem, takže na mně byl tento korektor docela vidět.

***** Skin Food Mushroom Multi Care BB Cream
Skin Food BB mám fakt ráda a tento nebyl výjimkou!

** Macadamia Deep Repair Mask
Jo tahle maska není špatná. A asi fakt docela pěkně vyhlazuje a dělá vlasy hezčími... dociluje toho tím obrovským množství přidaných silikonů. A sice to pěkně voní, ale nic mě prostě nedonutí utratit tolik peněz za mix silikonů a trošku toho oleje. Možná ale vyzkouším šampon Macadamia.

***** ebelin odlakovač s kokosovým aroma
ebelin odlakovače asi nejsou to nejlepší, co existuje, ale prostě odlakovače mi jsou dost jedno... ebelin mají ty nejmenší lahvičky hned na ráně v dm... mají zajímavé vůně, které jsou cítit i z odlakovaných nehtů... no a jiné odlakovače si prostě asi tak už pět let nekupuji.0 alverde Dětské mléko na opalování
Tohle opalovací mléko je naprosto nepoužitelné, protože bělí. Fakt hodně. A nejde rozetřít. Fakt vůbec ne. Mám ho doma už druhé léto a vyhodila jsem ho úplně plné. Někde se mi doma toulá i krém v tubičce z té samé řady, jen co ho najdu, taky ho urychleně vyhodím. I když tedy musím přiznat, že tohle mléko alespoň pěkně voní... ten zatím zatoulaný opalovací krém smrdí jak hrst zkažených bylinek s hrstí kamení.

0 The All Natural Face Ecru Concealer (recenze)
Nechápu, jak je možné, že jsem to hned po sepsání recenze nevyhodila. Asi jsem čekala, že to bude nějak lepší? Časem, zvykem a umem? No... nebylo.

*** Sweet Anthem Mary Parfum Solide (nákup)
Tohle se mi vyhazovat ani nechce, ale asi nemám na výběr. Je pravda, že kalíšek mi přišel nakřápnutý už při objednávce. A špatně se zavíral. Pak se to jednou změnilo a zavírat se začal v pohodě. Ale následně se velmi špatně otvíral. Tak moc, že jsem ho někdy ani nebyla schopná otevřít. Tak jsem ho schovala, že se s tím trápit nebudu. Pak už nešel otevřít vůbec. Občas se mi to povedlo a pokaždé jsem si řekla, že to musím přendat nějak jinam a ten zatracený kalíšek vyhodit... pokaždé jsem tak nějak duchem mimo kalíšek opět zavřela a řekla si že příště. No a pak už to nešlo otevřít vůbec, teď už se snažím asi půl roku v pravidelných tak zhruba dvoutýdenních intervalech (vždycky když na to narazím v kosmetické taštičce), dokonce jsem použila i hrubou sílu, hrubé nástroje a půjčila jsem si od táty kleště... a prostě to nejde. Asi je čas se rozloučit. Je to celkem škoda, ta vůně, co si tak pamatuji, je neotřelá, sladká a akorát těžce teplá pro nadcházející podzim.


Jo tak to by bylo všechno. V srpnu to bylo trošku divoké, hlavně spotřeba... ale vzhledem k tomu, že jsem pomalu všechnu kosmetiku v koupelně vyměnila (tedy kromě sprcháčů), tak očekávám ty další měsíce přeci jenom o něco klidnější! Stejně si myslím, že to nejspíš nikdo nečetl celé až sem do konce!

35 komentářů:

 1. Na vyzkoušení Pure Fiji jsem se taky těšila jak děcko na Vánoce. Je pravda, že vlasům dodá objem - akorát já mám vlasů moc a ještě navíc jsou kudrnaté, takže po použití Pure Fiji jsem měla na hlavě nezkrotnou zběsilost, která volala po stažení do drdolu. Plus ale musím připsat za parádní vůni, která je z vlasů cítit několik dní. Kondicionér mě taky zrovna nenadchl - na všech frontách ho válcuje fialová avokádová maska od alverde, která stojí jen desetinu ceny Pure Fiji. Z odlakovačů u mě vede Lilien, jelikož si poradí celkem obstojně i s pískovými laky. Ebelin jsem používala dříve, ale neuvěřitelně mi vysušoval kůži kolem nehtů.
  PS: Tvých 5 nových tvářenek mě utvrdilo v tom, že si bez výčitek můžu jít taky pořídit nějakou novou :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. no určitě novou tvářenku si pořiď. měsíc bez nové tvářenky je promarněným měsícem!
   pure fiji šampon mi naopak moc vyhovuje, taky mám hodně vlasů, přijde mi, že mi zvýrazní zvlnění, přidá objem, navíc já nepoužívám kondicionér, takže to je docela rozdíl oproti ostatním šamponům, pure fiji uhlazuje a zjemňuje.
   no a kondicionér mi vlasy dost mastí a zatěžuje. si myslím, že v kombinaci se šamponem je to prostě na moje vlasy moc.

   Vymazat
 2. Jako ale tu fotku s nákupy máš pěkně odfláklou, jak se mám kochat když je tam z většiny věcí vidět jen půlka?? :-(
  To Nip+Fab mango mi taky moc voní, ani jsem nevěděla, že se přestávají vyrábět. No, moc mi to neva, mám k mazání těla naprosto stejný přístup, už pár měsíců bojuju s tím Nevo máslem co bylo v LB (ale je super, to zas jo). A když chválíš ten Pure Fiji šampon, tak ho teda asi vyzkouším, jsem ho chtěla původně vyexchangovat, ale teď musím zjistit, jestli budu mít taky hebčí a hladší vlasy!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. no to je samozřejmě tak napůl schválně, aby mi přeci zůstalo nějaké to tajemství! navíc stejně většinu nevidíš vůbec, protože je v první nebo druhé vrstvě pyramidy, něco snad je navíc i schované v krabičce LB.
   no Pure Fiji určitě vyzkoušej, jen se teď tedy trošku bojím, co to s tebou udělá.

   Vymazat
  2. Já nechci tajemství, já chci inspiraci a vidět, že v tom nejsem sama!
   A ten šampon asi přece jen pošlu pryč, nechci objem ani zvlnění, toužím po pravém opaku, takže bych ho nejspíš stejně pomluvila.

   Vymazat
 3. Hmmm, tak kdybych tu polovičku měla, že? :D
  Ale hlavně, že jsi si nakupování užila ;))
  Strašně mě zaujaly ty "tonery" :)) Nikdy jsem se s nimi nesetkala, takže je dost možné, že jsou běžnou záležitostí, ale já jsem zkrátka opožděnější človíček :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. to já bych se bez toneru asi neobešla. toner = tonizační voda = něco jako pleťová voda, ale má to větší účinky. správný toner, tonizuje, stahuje póry a tak nějak jakoby té pleti něco přináší, na rozdíl od pleťových vod, které podle mě akorát maximálně stáhnou nějakou tu špínu z pleti.

   Vymazat
 4. Asi nás má víc problém...já 14dní nic a teď mi má přijít jedenáct balíčků...ach ne..já se prostě vždycky držím a pak je to jak protržená přehrada.Dneska mě čekají ještě tři aukce...a pak už to fakt musí přestat.Já zas teď furt kupuju mazadla na kušnu.Wild Ferns s manukovým medem..mňau.Taky mám od Misshy krém na ruce s manukovým medem a je boží..už mám druhé balení.Oproti tomu mě vůbec nelákají ani Crabtree a ani Loccitane.Ale tvářenky budou "jen"tři...zato kupa scrubů,budu asi brousit i sousedy(pouze scrubem!)...Masky žádný,ale ty od Lioele jsou krásný a už jsem po nich taky šilhala,jak jsem viděla ten barevný shaker.Doufám,že pak napíšeš,že jsou super,protože jestli jsou na prd...tak je stejně chci:-)Snad bude září trošku klidnější,co se týče nákupů,ikdyž pochybuju,protože miluju podzim,tak to bude asi ještě divočejší než v létě,kdy jsem se sotva doplazila ke klávesnici.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. hahaha... scruby jsem taky málem začala nakupovat po kilech, ale nakonec jsem odolala... každopádně mi body scrubs přijdou jako ideální možnost nakupování, protože mám doma jenom dva. (zatímco třeba těch pleťových masek mám asi dvacet... ten nepoměr je prostě markantní!)
   no a lioele masky jsou prostě skvělý, už jsem vyzkoušela další dvě varianty a dokonce mi přišlo, že ta citronová i něco dělala!

   Vymazat
 5. Jojo, já Ren chystám recenzi na příští týden, ale předem můžu říct, že žádný glorifikování to nebude...vlastně jsem zatím spíš zklamaná, čekala jsem, že to bude dělat víc.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. jo? no já si říkám, že ho zatím asi nepotřebuji!

   Vymazat
 6. Tak to byla sakra spotřeba :-D Taková zásoba by mi stačila asi tak na rok :-D
  A jako WTF, tělová másla nip+fab budou končit? :-O Omluvtě mě, musím jít nakupovat!

  Like I See It

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. no měly by končit. třeba to mangové už skoro nikde ani neprodávají, protože se vyprodalo jako první!

   Vymazat
 7. Já jsem naštěstí byla celé prázdniny pryč, takže mi přibylo minimum věcí (což stejně dělá asi 20ks). Docela jsem se bála, abys mě zas na něco nenavnadila :D Ale pořádně mě zaujal vlastně jen Elemental Herbology Facial Glow, tak to vychází dobře :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. mi to dneska nevyšlo jo? tak třeba někdy příště. každopádně EH facial glow určitě doporučuji, minimálně v téhle vzorkové velikosti! to by snad měla být povinnost.

   Vymazat
 8. Jako... velký nákupy, to sice jo, ale sakra, jak to děláš, že toho vždycky tolik spotřebuješ? To pořád nechápu a závistivě Ti to sem chodím pokaždý obdivovat. :-D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. já ti vlastně taky ani nevím. asi je to tím, že používám hodně věcí, v koupelně mám otevřené třeba tři tonery a tak... takže se to nastřádá. já vlastně nevím, jak to dělám, jsem z toho pokaždé sama překvapená. (jo a hodně je toho prostě malá balení, tak to ubývá rychleji)

   Vymazat
 9. Tak teda doufám, že na mě bude Pure fiji taky tak zázračně fungovat, když už to tak hnusně smrdí.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. hm... tak teď jakože fakt zvědavá, jak pure fiji dopadne. u mě to je asi nejoblíbenější šampon za poslední roky.

   Vymazat
  2. Já taky..a kdyby náhodou, jakou vůni doporučuješ? Protože mučenka jako fakt blééé.

   Vymazat
  3. tak za mě bílý zázvor (ale je pravda, že jako šampon mi to moc nevoní, ale jako tělové mléko... aaach) a mango. kokos mi přijde takový fakt kokosový, mučenka mi i docela voní, možná trošku víc mi voní karambola. rozhodně nejvíc mi asi voní MANGO. a hodně bych ještě chtěla ovonět ananas, ten jsem jediný nezkoušela vůbec v ničem.

   Vymazat
 10. "každopádně doma mám zásobu malých tubiček EH a velkých balení pleťových masek jiných značek, takže REN fakt nepotřebuji.".... jsem zvědavá, kdy uvidíme REN masku v nákupech :-D, ale ne, dělám si srandu. Já mám obě dvě (taky mini tubičky z Naturisima) a plný REN a používám obě stejně ráda, REN je možná šetrnější a asi i víc stahuje póry, toť vše. A docela mě překvapuje, že taková milovnice přírody a kvalitního složení velebí NIP & FAB, krále/ovnu(?) minerálních olejů a pak nadává na Macadamia se silikony, které v masce na vlasy člověk většinou neřeší, pokud se nejedná o přírodní kosmetiku. Akorát mě zarazilo, že tu ta maska stála vždycky cca 350 na parfums a najednou zmizla, pak jí byl plný net a šup, stojí 550, což naprosto neodpovídá, zas tak boží není. A Pure Fiji šampony už taky musím koupit, mám od nich celou péči o tělo...ufff, sorry za sloh, dlouho jsem nečetla žádné blogy a pokouším se o comeback:D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. pf... to je jednoduchý.
   1) asi nejsem až taková ortodoxní milovnice přírody, silikony a minerální oleje a parabeny mě v podstatě neuráží.
   2) minerální olej v nip+fab jsem tady už pomluvila, podruhé jsem tu potřebu necítila.
   3) nip+fab minerální olej končí, takže jsem měla trošku zkrat a koupit jsem si to musela, za normálních okolností bych asi nekupovala, zatímco macadamia s námi tady ještě nějaký ten čas vydrží. což tedy jako odbočka k těm cenám: ceny se podle mě zvyšovaly, protože nově tady máme oficiální české zastoupení MNO, no a to si samozřejmě cenu ohlídalo
   4) vlasové masky nepoužívám, takže se mi na něco, co nepoužívám, mnohem snadněji kydá špína.
   5) minerální olej v nip+fab stál jenom dvě stovky za plné balení, což je sice dost, ale pořád se to dá. silikony v macadamia stojí 500, což je prostě víc... a tolik bych za ně fakt nedala.
   6) mi přijde, že účinek, co má u mě pure fiji šampon, se mi asi líbí ještě víc, než toho, co dělá macadamia... aneb já mám svoje vlasy raději na divoko.
   7) macadamia silikony jsou mnohem víc přehypované než nip+fab minerální olej (u nip+fab se tím dokonce až chlubí)... takže jsem asi cítila blogerskou povinnost se proti tomu hypu postavit.

   tak asi tak. no a REN se tady podle mého názoru minimálně pár měsíců neobjeví (ale raději mě za slovo moc neber)

   Vymazat
 11. Páni, nádherná spotřeba, já mám co dělat, abych se dohrabala k 10.

  OdpovědětVymazat
 12. u pure fiji si u mě taky udělaj zářez ;) já měla tubu až teď a jsem nadšená, tak pěkný vlasy jsem už dlouho neměla, objem a podporu zvlnění potvrzuju
  akorát já půjdu i do kondiše

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. ha... to jsem až ráda, že v tom nejsem sama... po prvním ozkoušení jsem měla přesně ty samé pocity!

   Vymazat
 13. krásný nákupy! taky si asi začnu fotit, co jsem si nakoupila, jen tak pro tu radost z kochání se :D mimochodem - nechci na tebe tlačit, ale měla bys urychleně udělat recenzi na tu novou limitovanou paletku tvářenek od Sleek, protože mám na ni spadeno a nemůžu se pořád rozhodnout.. :D ;)
  Olga

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. sleek jo? já ji chci taky ozkoušet... tak že by?

   Vymazat
  2. rozhodně, jdi do toho! ;)

   Vymazat
 14. já se na ten Pure Fiji šampon strašně těšila hlavně kvůli Tobě, protože jsem věděla, že ho máš ráda, takže byl na nákupním listu hodně dlouho ... pak přišel LB, já ho tam viděla a byla jsem totálně nadšená!!! konečně! ale pak přišlo zklamání :( strašně mě z něj svědí pokožka hlavy a vlasy mám za tři dny mastné, že by se na nich dalo smažit :( zkusila jsem to dokonce 2x (když vychvaluje Trb, tak to musí být super a basta) a pokaždé hrůza děs :( ještěže jsem se nedostala k nákupu plného balení ... zato druhý šampon z LB i+m mi sedl krásně (s tím, že nepění se počítá, je prostě přírodní), právě jím jsem si léčila rozdrážděnou pokožku hlavy po Pure Fiji ... takže sranda, jak máme úplně odlišný názor na stejné věci ;)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. fakt jo... nojono se asi ne pokaždé zadaří. jinak ten i+m mi nepřišel vlastně ničím špatný, ale ani ničím výjimečný, prostě takový průměr... jo dělá to, co má, funguje to, ale stýskat se mi nebude. a asi tebe zrovna už nepřesvědčím, ale pure fiji šampóny jsou fakt bezva!!! ovšem velmi děkuji za důvěru, kterou ve mě máš.

   Vymazat
 15. Na CE krémy na ruce mám stejný názor jako ty... Moc mi nevyhovuje a myslím, že za tu cenu, co stojí se dají pořídit daleko lepší krémy...

  OdpovědětVymazat

Děkuji za všechny komentáře!

Nestyďte se a řekněte mi cokoliv, pochvalte nebo zkritizujte, na tom až tak ani nezáleží. Pokud ovšem toužíte jen zveřejnit odkaz na svůj blog, raději s tím jděte... někam jinam, veškeré komentáře s odkazy, pokud ty odkazy nejsou k věci, budou smazány.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...