neděle 19. června 2016

Spotřebováno: Etude House, Isvara, Live Native, Kiehl’s, Skin Food

Možná ano, možná ne, ale spíš ano, i když to záleží na subjektivním náhledu... ale stejně, nějak se mi to nakupování vymyká z rukou. Finančně i kusově. Možná jsem to dostala už teď v červnu pod kontrolu, ale stejně mám pocit, že nakupovací energie mnou pořád koluje a hledá místo kudy ven. Tak buď to zacyklím a úspěšně potlačím, nebo mě ještě v dohledné době čeká další výbuch. Takže v květnu hromadné nákupy vzorků na eBay, Kiko, Selfridges, iHerb, dokonce i drogérka, balíček od Indulony... no málo toho nebylo. Celkem 32 plných kusů, spočítala jsem i pytlíčky a těch prosím pěkně 72. Na druhou stranu jsem něco darovala, 13 kusů, a hodně toho i spotřebovala, celkem 37 kusů i s pytlíčky, i když tedy nic moc zajímavého, takže dneska to bude docela krátké. Etude House My Castle Sweet Cookie krém na ruce... ani jsem ho sem nechtěla dávat, ale zkontrolovala jsem eBay a pořád ho mají, za něco málo přes stovku tak ještě stále můžete koupit jeden z nejroztomilejších krémů na ruce. A fakt že jo, vypadá to pěkně na fotkách a ve skutečnosti možná ještě o kousek víc. Navíc ani ten krém vevnitř není špatný, vůně sice trošku umělá, ale vlastně pěkná, konzistence sametově silikonová, ale v podstatě příjemná, zázrak to není, ale kdo by tak čekal zázrak na eBay, že ano, i když i to se stává.


Isvara Honey&Flowers Cleansing Gel... vůbec nebyl špatný. A hlavně #jevtomMED, že ano. Na druhou stranu ten druhý čistící gel od Isvara (AHAčkový) byl mnohem lepší, a pokud bych už o opětovném nákupu uvažovala, tak docela určitě sáhnu po AHA variantě, která prostě dělala tak hebkou pleť... a med v tom raději oželím.


Live Native Botanic Earth Raw Cacao Mud Mask... byla nebyla nebo byla, já nevím. Nejzajímavější na té masce je, že prostě je v tom čas od času zlatá tečka. Což znamená, že ty reklamní slogany, že v masce najdete pravé zlato... no že to je pravda. Jen tedy jako nevím, k čemu přesně je dobré, že si na pleť namažu na chvíli bahno a v něm je asi tak pět šupinek pravého zlata? Určitě to k něčemu je, jen si nejsem jistá k čemu. Takže co? Takže tohodle plné balení asi nepotřebuji, i když v podstatě proti nemám ani písmenko. Taková normální jílomaska.


Kiehl’s Clearly Corrective Dark Circle Perfector SPF30... asi taky není špatný. Ale.... ale stýská se mi po žlutém krémovém korektoru od Crushed Botanicals. Já snad budu muset zamířit do vod neoraných a na tom Etsy si prostě zase naslepo nějaký ten žlutý krémový korektor koupit. Tohle od Kiehlsu je takové, jako proč ne, ale nějak nevidím proč jo? Zakryje to tak slabě, dobrý je, že to nikam nezalézá, ale na druhou stranu se to na můj vkus až moc rychle vytrácí. A vlastně není moc rozdíl mezi tím, kdy mám Kiehl’s, a mezi tím, kdy jsem si dala jenom makeup bez korektoru pod očima.


Skin Food Tomato Wrinkle Sun Cream SPF36... vůbec špatný nebyl. Ale víte co, na druhé straně je tráva zelenější a těch vzorků je na eBay tolik, že ještě nejsem připravená se trvale vázat k tomu jedinému. Ale jo, Skin Food je fajn tak celkově a tento opalovací krém byl taky fajn. #opalujemesevzorkyzebay


A to bylo tak nějak vše, pak v té spotřebě byly už jen samé běžné věci, nebo věci, co jsem už rozebírala na Instagramu, takže aby to nemělo zase až moc dlouhé pixely, tak to dneska skončíme. Nakupování zdar! Nebo spíš jsem asi měla říct spotřebě zdar! Nakupování zmar!

12 komentářů:

 1. Ideální by bylo Nakupování tak trochu zdar, spotřebě ale víc! :D
  Ten domečkový krém se mi líbí, ale asi s tím nebudu nic dělat... :))

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. no... myslím, že nakupování by si ale jako mohlo dát pár měsíců pauzu.

   Vymazat
 2. Na novinkový tělový krém od indulony se chystám :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. náhodou tělová indulona mi přijde docela fajn. sice mám asi raději tělová másla, jen kvůli konzistenci, a to tělové máslo od indulony spíš raději ne... ale ta tělová mléka tak pěkně voní, i se dobře roztírají... no fajn to je.

   Vymazat
 3. Hele něco je asi ve vzduchu, já jsem celkem dlouho držela nakupování pod kontrolou a teď se mi to úplně rozjelo :-D, i online, chjo :-) Mrzí mě, že jsem u nás nesplašila ty alverdí masky, ale tak nakoupila jsem si jiné, že..ale radši nic nepočítám, jsem klidnější :-D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. takže když je to ve vzduchu, tak to prostě jde mimo nás.

   Vymazat
 4. Já si taky říkala, že se budu muset nad těmi nákupy kosmetiky zamyslet, že nemyju půl ulice, takže jako s rozumem.... A přesunula jsem se plynule na nákup oblečení. Já, která nakupuju oblečení minimálně.
  Nebudu tady ani víc rozvádět nákup knih, už ani nemůžu dávat ty balíčky všechny veřejně, neb mě někdo doporučí asi léčení :))
  Ale teď to vypadá velmi nadějně, čekají mě zásadní výdaje úplně jiným směrem , čeká mě dost času mimo obchody a internet, mimo civilizaci a když už, tak na tom netu budu dělat úplně jiné věci. Takže jsem si odklepla slavnostně poslední objednávku, už rozumnou, cílenou na dny budoucí a cítím takovej zenovej klid, že teď jako budu hlavně drtit tu spotřebu.... :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. bych potřebovala se plynule přesunout na nákup bot. ale to mě nebaví, v obchodech se prodávají jen samé hnusné boty... tak asi zůstanu u kosmetiky.

   Vymazat
  2. Tak jestli Tě nákupy bot nebaví, tak doporučuju si udělat výlet do AT, nejlépe do Vídně, to člověka dokáže naladit. Já mám hodně ráda rakouský Humanic, má stejný (širší) sortiment, než třeba český Salamander. Nemůžu říct, že když sedím na židli, kolem mě skáče prodavač s perfektní figurou, ve skvěle padnoucím obleku, snáší mi s úsměvem jednu krabici za druhou, abych nemusela vstávat, tak že by to bylo špatné. No, pyšná princezna hadra... :D
   To člověka pak i baví ;)

   Vymazat
 5. Ne, mě tím Etude House My Castle Sweet Cookie krémem prostě nikdo nezláká, odolávám už měsíce! :D Jak tak ale koukám, na fotce máš Ecotools štětec, že ano? Můžu se zeptat, jak jsi s ním spokojená? Zrovna tenhle a další mám teď v balíčku na cestě, tak by mě zajímalo, co můžu očekávat :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. ten ecotools štětec je skvělý. jeden z nejlepších, co jsem kdy zkusila na minerální makeup. jinak já mám ecotools štětce ráda tak všeobecně, mi vyhovují jak tvarem, tak i hustotou.

   Vymazat
  2. Super, díky moc! Už se tedy vážně těším, až dorazí, a jsem ráda, že jsem dobře vybrala :)

   Vymazat

Děkuji za všechny komentáře!

Nestyďte se a řekněte mi cokoliv, pochvalte nebo zkritizujte, na tom až tak ani nezáleží. Pokud ovšem toužíte jen zveřejnit odkaz na svůj blog, raději s tím jděte... někam jinam, veškeré komentáře s odkazy, pokud ty odkazy nejsou k věci, budou smazány.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...