čtvrtek 28. května 2015

Spotřebováno za březen: Sephora, Youngblood a Badeanstalten

Trošku, jak jsem se ulejvala v posledních měsících, tak jsem trošku vynechala rubriku spotřebováno. Ale všechno jsem si počítala a fotila, takže v klidu, nakonec vás o nic neochudím. Jen tedy jsem se rozhodla na úplné minimum omezit povídání o spotřebovaných produktech. Stejně mi přijde, že se tam opakuji, takže rozepisovat se budu jenom u zajímavých věcí.

Březen byl na nakupování fakt chudý. Dokonce jsem pár věcí i dostala, takže nákupy byly malé. Celkově to dělá 9 kusů do plusu. Neodolala jsem hypům a koupila jsem Havlíkovu apotéku, která mi okamžitě hned po prvním použití dokázala, že hype zůstane hypem a že bych tomu příště věřit fakt neměla. Taková blbost! Ranní čistící maska! To k čemu mi to bude? Spotřeba byla taky docela malá, celkem 12 kusů, čímž jsem se dostala na celkem 3 kusy do mínusu. Tak to zase není špatné.
***** Pixi Glow Tonic: miluji ho, nové jsem si už koupila
**** Rudolph Cleansing Foam: milovala jsem ji, novou si nekoupím, protože nevím kde
* Omorovicza Queen of Hungary Mist: předražená voda s nefunkčním stříkátkem
* Klorane Shampoo with citrus pulp: prostě šampon, co voní citrusově

*** Sephora tužka byla mojí první tužkou na oči. Možná ne úplně první, asi byly před ní nějaké Miss Sporty a tak, ale rozhodně první dražší, která mi navíc na očích vydržela celý den. Úplně mě překvapilo, že ji doma ještě mám (tedy měla), protože přece jenom to byl nákup tak před deseti a více lety. Ale našla jsem ji založenou hluboko ve skříni, z nostalgie jsem ji vyzkoušela... barva pořád krásná, prostě studená hnědá, která na očích vydrží... ale podráždilo mi to oči, takže pro jistotu jsme se rozloučily navždy. Ale je vidět na té tužce, že jsem ji fakt měla ráda a hodně používala, protože je spotřebovaná skoro celá.

**** Youngblood Minerals in the Mist je další předražená voda, co jsem spotřebovala... ale je jiná proti Omorovicze. Takže kdyby na to přišlo a já Youngblood někde potkala za cenu přijatelnější než je obvyklé, tak je dost dobře možné, že bych si ji koupila znovu. Takže rozdíly jsou třeba ve stříkátku. YB totiž dělá naprosto úžasnou mlhu, takovou až ji skoro na pleti nepoznáte. Takovou, že třeba pod olej mi to nestačilo, ale pro přestříkání a osvěžení makeupu to bylo naprosto nejideálnější. Plechové balení taky potěšilo. A k tomu naprosto úžasně voní. Prostě jo, klidně bych si koupila znova, i když cena je vražedná... originálně $24, v Evropě že prý €36,40. No dobře za eurovou cenu bych to nekoupila, ale za tu dolarovou klidně.

*** Badeanstalten Solbaer maska byla taková možná až moc základní. Obyčejný jíl je lepší. Pytlíček mi vydržel na čtyři použití. První použití jsme nechápala, co na tom stojí tolik. (Za masku jsem platila 39 DKK = zhruba 150 Kč) Druhé použití jsem zase nechápala, kde se ty účinky vzaly. Maska mi dokonale zklidnila pleť, regenerovala a já se ráno probudila jako nový člověk. Třetí a čtvrté použití bylo někde mezi tím... účinky byly, ale zase nějak mě neohromily až na tolik, že bych začala toužit po novém balení. Tak nevím no, každopádně značka Badeanstalten mě láká hodně, hned bych si tam toho ještě koupila... tak mám doma ještě další masky a k tomu mýdla, no a zatím mi to musí stačit.


6 komentářů:

 1. Vodu Pixi bych jednou chtěla vyzkoušet, ale nejsem nějak schopná se odhodlat k nákupu v zahraničí. Navíc ten měnový kurz....
  U Havlíkova zázraku jsem stála v drogerii a měla pokušení koupit. Ted jsem ráda, že jsem nekoupila. Kosmetických zklamání mám i tak dost :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. kurz je zrovna teď strašný, takže nová Pixi lahev mě vyšla na asi sedm stovek, což je fakt hodně.

   Vymazat
 2. Na masku od Havlíka nedám dopustit, už mám druhou a dochází, kdybych nepotřebovala teď peníze na nájem a nábytek, určitě bych šla hned do velkého balení. Pro mě byly zase takovým hypem Pixie a mteority... holt, škoda, že člověk předem neví, co jo a co ne

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. když mi tam vadí, že si po ní nepřipadám čistá. spíš jak namazaná. a nechci se mazat něčím, co jsem si pro tento účel nevybrala. takže vedlejší efekt masky, že jsem po ní namazaná, nesnáším. hnusný povlak to je. jo a taky to asi nic nedělá... nebo možná jo, ale nevšimla jsem si, kvůli povlaku to nepoužívám.

   Vymazat
  2. jasný, někdo rád holky a jinej vdolky :)

   Vymazat
 3. U toho Havlíka jsem taky v obchodě meditovala, jestli koupit, ale pak jsem si výchovně řekla, že by bylo fajn radši něco spotřebovat z domácích zásob a Havlík se zatím nekonal.
  Asi tomu dám čas a uvidíme :-)

  OdpovědětVymazat

Děkuji za všechny komentáře!

Nestyďte se a řekněte mi cokoliv, pochvalte nebo zkritizujte, na tom až tak ani nezáleží. Pokud ovšem toužíte jen zveřejnit odkaz na svůj blog, raději s tím jděte... někam jinam, veškeré komentáře s odkazy, pokud ty odkazy nejsou k věci, budou smazány.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...